Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hópehely a nadrágon! Milyen...

Hópehely a nadrágon! Milyen márka lehet? Egy kisfiún láttam ilyen nadrágot hogy a lábszárán egy hópehely volt! Béleltnek tűnt és nagyon megtetszett!

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
A hópehely lehet hogy csak egy minta volt rajta, nem pedig márkajelzés, vagy jelezvén, hogy bélelt, tehát hideg időbe való nadrág. De ha csak minta, akkor ennyi erővel lehetett volna nyuszi vagy szivecske is. Én nem ismerek ilyen márkajelzést.
2011. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van olyan nadrágunk, amelyiken hópehyely van, de nem bélelt, hanem plüss. Megnéztem a márkát: Dirkje.
2011. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fotucsok ***** válasza:

Nekünk TCM van, és azon hópehely jelecske van, és imádjuk. ilyen:

[link]

2011. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak van lábszárán hópehely mintás bélelt nadrágja,vmi liopolilo a márkája,de már nem mai nadrág,13 éves keresztlányomé volt anno.
2011. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is Tcm overálon van hópehely.
2011. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk több Next ruhán van hópehely minta, igaz ezek lány ruhák, nem tudom a fiúknál is van e?
2011. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk kabátunk van ilyen. H&M-ben vettük.
2011. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most vettem a kisfiamnak egy használt kabátot, aminek az elején a hópehely van, Timbuktoo márkájú. Nem kínai!
2011. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szív a nadrágon! milyen márkajelzés lehet?
2016. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!