Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomnak tegnap leszedték...

Kislányomnak tegnap leszedték a jobb hüvelykujjáról a körmöt. Mire kell számítanunk az első kezelésnél? Nagyon fog neki fájni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szegényke!Kellemes biztosan nem lesz neki.Nekem a lábamról szedték le a körmöm,nem is egyszer.Amikor mentem a kötéscserére,az orvos nem nagyon óvatoskodott,fogta és egy gyors mozdulattal letépte a kötést.Elég kellemetlen volt,főleg úgy,h. bele is volt ragadva a sebbe.Nem tudom mennyi idős a kislányod,de ha még elég picurka,lehet vele óvatosabban fognak bánni!Azután nekem már itthon kellett cserélni a kötést.Én mindig jól beáztattam kamillateával (kamillateás gézlappal).Így nem volt annyira vészes.És nekem Betadine kenőcsöt ajánlottak rá,de volt folyékony Betadine-om is.A kenőcs sokkal jobb volt,mert attól nem ragadt bele annyira a sebbe a kötés.Remélem segítettem!És mielőbbi gyógyulást kívánok a kislányodnak!
2011. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aloe first-tel kezeld, akár félóránként (szedd le a kötést és permetezd alá), harmadára csökken a gyógyulási idő és fájdalmat sem fog érezni.
2011. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!