Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beadassam? Meningococus...

Beadassam? Meningococus elleni oltásnak hallottatok már valamilyen mellékhatásáról? Ki nem adatta be? és miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kislányomnak 2hónapja adták be. Nem volt semmi mellékhatása.
2011. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Sajnos van egy ellen példa és ezért vagyok tanácstalan:(((( nem tudom mi a helyes döntés:(
2011. okt. 16. 18:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Mind a két gyermekemnek beadattam. (2 éves és egy 7 hónapos) A gyerekorvos javasolta aki amúgy nem egy "mindent adjunk be a gyereknek" orvos. És mi sem oltatjuk be mindennel Őket.

Egyik lányomnál sem volt semmilyen mellékhatás. A kicsi kettőt kapott mert egy év alatt kettő kell, a nagy csak egyet. Semmi gond nem volt.

2011. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmi mellékhatás nem volt, pedig a lányom szinte mindentől belázasodott.
2011. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom is megkapta, még hőemelkedése sem volt tőle.
2011. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ettől az egy oltástól nem volt semmi baja a kisfiamnak. /a többitől belázasodott nagyon/
2011. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elmondod milyen ellenpélda van?Mert én is vacilálok nagyon rajta.Én beadatnám,de a környezetem lebeszélt róla..
2011. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
egyik ismerős kislányának beadták, és a baba kómába esett:( És valóban ettől. Nem szeretnék semmilyen következménnyel járó dolgot bevállalni. De!!!! ott van a ha!!! mert ha meg valami baj lenne??? akkor magamat okolnám és jogosan hogy miért nem adattam be!nehéz:(
2011. okt. 16. 21:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Elsö voltam.

Èn sem vagyok igazán az oltások mellett,DE a mostani gyermekorvosom privat,amúgy egy gyermekkorház föorvosa itt Bécsben.Ö mondta hogy csináljuk meg,mert évente 10 gyermek meghal mert nincs beoltva.Fiam nem volt,Most 11 éves múlt,most fogom neki beadatni.

2011. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az egyetlen oltás, amitől a világon semmi baja nem volt a kisfiamnak, a többitől mindegyiktől belázasodott, volt, amelyiktől 2-3 napra is.
2011. okt. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!