Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen létezhet valójában?

Ilyen létezhet valójában?

Figyelt kérdés

A családban van egy idős néni,és ő mióta hosszú a hajam,egy rémtörténettel ijesztget engem!

Állítólag az unokahúgának,mikor kicsi volt a kislánya,hosszú volt a haja. A lakásban minden hol hajszálak. Egyszer a kislány szemgolyójára feltekeredett egy hajszál, és a dokiknak ki kellett fordítaniuk a szemgolyót,hogy le tudják szedni. Mikor először mesélte ezt, a férje a vége felé jött be,pár szót hallott belőle,de már mondta is,hogy "ja! az xy-ról meséled,hogy a kislány hogy járt a hajszállal?" Úgyhogy még össze sem beszélhettek!

Ezt nagyon nem akarom elhinni,még akkor sem ha azóta mindig ugyan úgy meséli. Szerintetek is kamu? Most tényleg ekkora hülyének néz,hogy beveszem?


2011. okt. 16. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
"Nagyon sok szülő fél attól, hogy ha gyorsan nem veszi ki az idegentestet a gyermek szeméből, akkor az eltűnik valahol a szemgolyó mögött. Ettől azonban nem kell tartanunk, mert a zug, ahol megbújhat az idegentest, egy zsákutca, ahonnan nem juthat a szemgolyó mögé."
2011. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok


[link]

2011. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem kamu...vagy elég érdekes, hogy nem fájt neki, hogy körbetekeredett a szemén egy hajszál...Én már akkor nem bírom kinyitni, mikor egy szempilla megy bele.

Ilyen szerintem nincs...

2011. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha hosszú volt a hajszál, akkor sok idő kellett volna, h feltekeredjen és látható lett volna, h sokat pislog, könnyezik a baba. Nekem egyszer macskaszőr ment a szemembe pár éve. A macskánknak még a hajszálnál is vékonyabb szőr van a hasán és olyan 2-3 cm. Egyik nap reggel óta viszketett e szemem. Du néztem a tükörbe és talátam meg, de nem kellett a szemem kifordítani.

Amúgy mama mesélte, h az öccsénél vették észre mikor baba volt, h elfeketedett az ujja, mert hajszál tekeredett rá. Sztem ez a legrosszabb, ami történhet a hajszállal.

2011. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm.

Első,köszönöm a linket,nagyon hasznos lesz még a későbbiekben is.

Gondoltam,hogy kamu,de kellett a megerősítés. Legközelebb csak mosolygok,ha előhozza!

2011. okt. 16. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem hosszu a hajam es erosen hullik, a paromnak rovid, de neki is hullik, mint minden embernek, es van egy kutyank is a lakasban, hat az o szorerol ne is beszeljunk, mert az mindenhol ott van. A 13 honapos lanyunknak meg egyszer sem ment a szemebe semmi, nemhogy ratekeredett volna.
2011. okt. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire reális, de nem tartom teljesen elképzelhetetlennek.


Én 10 éve hordok kontaktlencsét, és jártam már úgy 2x is, hogy elcsúszott teljesen. Legutóbb nem éreztem, csak azt vettem észre, hogy nem látok jól, de biztos voltam benne, hogy nem kiesett. Voltam szemésznél is, nem látta a szememben, azt mondta elhagytam biztos. Ehhez képest 2! hét múlva előkerült a szemem sarkából, de úgy, hogy előtte tuti nem volt ott, ezt azonnal észre lehet venni...

2011. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 17. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik része nem hihető számodra. A hajszálat nem tudom, de a tesómnak is belement valami a szemébe gyerekkorában és ki kellett fordítani neki, hogy kivegyék belőle. Ott helyben megcsinálták, nem volt "nagy műtét". Szóval ilyen van.
2011. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A hajszálas rész,hogy rátekeredjen a szemgolyóra.
2011. okt. 18. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!