Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem jelentkeznek óvónők...

Miért nem jelentkeznek óvónők az állás betöltésére?

Figyelt kérdés

A Kőbányai oviba miért nem jelentkeznek óvónők?

Máshol óriási a túljelentkezés...

Nincsenek c....és a közhiedelemmel ellentétben a piac közelségéből adódóan kevés a kínai kisgyerek is 1-1 csoportban 3-4.

Akkor??

Csak kíváncsi vagyok mert barátnőm kislánya oda jár.......


2011. okt. 17. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg egy ismerősöm már egy hónapja tanárnőt vadászik egy kőbányai iskolába, fogyatékos gyerekek mellé, de nem talál. Rejtély...
2011. okt. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak Kőbányai oviba van hiány. Újpalotán is. A lányom ovijába egy nyugdíjas óvónénit alkalmaztak, heti 4 napra.

Pedig itt kínai gyerek sincs.

2011. okt. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmonsdják menyi a fizú az óvónők meg már el is viharzik.
2011. okt. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hogy máshol is ilyen a helyzet.

Az utolsó hozzászólónak írnám hogy a pedagógus ill az óvónői szakma már több tizen éve nem egy jól fizető állás...ahhoz képest mennyi előképzés...főiskola..kell hozzá..ma már inkább elhivatottság mint sem jó kereseti lehetőség...

Náluk most szerencsére megoldott a dolog,de csak átmeneti helyzetre gondoltak,,nem pedig több hónapos helyettesítésre.

Kíváncsi vagyok mikor jelentkezik valaki...ill akit fel is vesznek..

Köszönöm!

2011. okt. 18. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pedagógus akartam lenni, el is végeztem egy egyetemet, de nincs az a pénz, hogy idióta szülőkkel harcoljak.

Itt az oldalon is,nézd meg felteszi valaki a kérdést, azt javasolta a pedagógus, hogy és mit kap az a pedagógus, úgy anyázzák és szidják, hát kinek van erre szüksége?

2011. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen ezért írtam hogy mostanság már elhivatottság kell hozzá........
2011. okt. 18. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Off

Véletlenül nekem nem tudtok egy állást, lányok? :-) Én felsős tanár vagyok, és nem vesznek fel sehova, (már ahol lenne véletlen állás)mert kicsi gyerekem van, hiába vagyok jó pedagógus, vannak versenyeredményeim. Sajnos a munkahelyemre nem tudtak visszavenni GyED után.


De a kérdésedre válaszolva, nem hiszem, hogy a kínai gyerekek vagy a kevés pénz az oka, mert Pesten még mindig jobban keres egy pedagógus, mint vidéken, hiába van bértábla. Az én sógornőm Pesten dolgozik óvónőként, nagyon szereti, de szeretne váltani, mert a főnöke nem támogatja, hogy gyereket vállaljon. Sok oviba beadta a jelentkezését, de mivel még nincs gyereke, de "szülőkorban" van, nem kapkodnak érte!

2011. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretné megpróbálni ezt az ovit??

esetleg említsd meg neki:-))

2011. okt. 18. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!