Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Picit le van tapadva a fiam...

Picit le van tapadva a fiam kukija egy géppel akarják ma feltépni, állitólag nem fáj. Vélemények róla?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de amit én hallottam, az nem ez volt, hogy nem fáj. Igaz, ott a barátnőm fiának szinte az egész le volt tapadva, de utána csak úgy tudott pisilni a kisfiú, hogy vízbe, mert annyira fájt neki.
2011. okt. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Letapadás vagy fitymaszűkület? Mert nem mindegy!

Egyébként a fiamnak volt fitymaszűkülete, egy rövid,

kb.20 perces műtét, s elaltatták, egy ideig kissé érzékeny volt, de egyáltalán nem vészes. [link]

[link]

2011. okt. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én ilyen gépről még nem hallotam,nekünk az orvosunk tette rendbe! Amig az érzéstelenítő hatott nem volt gond,de utána viszont nagyon nagyon fájt neki,nem mert pisilni csak a vízbe!Bár nekünk nem letapadás volt,hanem szűkület,de muszáj volt rendbetenni,mert be volt gyulladva a bőr alatt!

Az hogy nem fáj szerintem csak addig igaz amig megcsinálják,utána viszont fájni fog neki!

Nekünk 1 hét volt nehéz!

Mi egy hétig kentük neki lidokain krémmel a felhuzás elött!Mára már semmi gond vele,minden este szépen működik,de több hétig nehéz volt megfürdetni,mert félt!Mennyi idős a kisfiú?

2011. okt. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6 éves és egy picit van letapadva neki nem szükület.
2011. okt. 19. 09:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor ez "csak" letapadás.

Mi kb. fél éve estünk túl rajta. Érzéstelenítőt nem kapott, a feltépés előtt kb. 1 hétig kellett kenegetni egy krémmel (ha gondolod, megkeresem és megírom a pontos nevét).

Nagyon is fájt szegénykémnek és utána is még kb. 1 hétig. Utána rendszeresen kell húzogatni, nehogy visszatapadjon. Na itt rendszeres közelharc volt,h. odaengedjen...

Engem nagyon megviselt lelkileg,h. ilyen fájdalmat kellett neki okoznom, de muszáj volt.

Barátnőm kisfia (egy időben csinálták meg nekik) minden pisilésnél remegve sírt még napok múlva is.

Összegezve: fájni fog, az biztos, de ha utána ügyesek vagytok, nem lesz szükség több ilyen procedúrára! Kitartást hozzá!

2011. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!