Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fontos nektek, hogy a gyereket...

Fontos nektek, hogy a gyereketek haja szépen legyen levágva?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy 4 éves kisfia. Rendszeresen vágom a haját, mert az anyukája nagyon rondán csinálja, mert nem is érdekli, eddig semmi gond nem volt belőle. Hétvégére terveztük, hogy szépen levágjuk, ollóval szoktam, mindenhol, nagyon vagány kisfiús lesz(sokan dicsérik). Erre most hogy elhoztuk látjuk az anyja mit művelt. A gyerkőc homlokánál szinte teljesen levágta, ferdén, az arca körül egyik oldalt hosszabb mint a másikon, pajesz nulla, hátul meg cikkcakkos, de úgy, hogy kijavítani sem lehet, csak 2 hónap múlva. Ennek így mi értelme volt? Mert amúgy extra drágán és divatosan öltözteti az anyja, úgy gondolnám ad a kinézetre... Természetesen az apja kérésére kijavítottam a dolgot...
2011. okt. 24. 11:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A délutáni alvás után még fél órát kómás, akkor csak ül szépen a kisszékében, én így vágom, ő meg meg sem moccan, mert szinte még alszik.
2011. okt. 24. 15:31
 12/18 anonim ***** válasza:
Persze, ha kislányom lenne, tuti, hogy fodrászhoz vinném, nem én vágnám. De fiam van, így én vágom neki itthon géppel, na meg apának is.
2011. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
18.29 vagyok. Kisfiam is simán tűri. Elsőre 1,5 évesen vágtam neki. Ült a tükör előtt az etetőszékben én meg vágtam. Úgy meg volt lepődve, meg sem moccant. Most 2,5 éves. Már a kádban vágom neki. Beleáll, én meg levágom neki. Így nem lesz az egész lakás hajas. Na meg utána gyorsan zuhanyozom is, mert attól nagyon nyűgi tud lenni, ha szúrja a haj.
2011. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
En vagom a 4 eves lanyom hajat.Szerintem van hozza erzekem.Egyforma a fazon az enyemmel. A fodraszomat mindig figyelem,hogy vagja es a You Tube-n videot is kerestem,onnan is tanultam.
2011. okt. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Persze! Attól, hogy gyerek még szépen kell neki is kinéznie!
2011. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%

szerintem azért vágta le ő, nehogy már te vághasd le, ezzel is éreztetve, ki az anyja... szánalmas. a magam hülyesége miatt nem csúfítanám el a gyerekemet!

nekem számít, még csak kétéves ugyan a fiam, de már többször is volt fodrásznál. apukájáét vágta először a fodrász, így látta, mi történik, szépen megült, foghatta a gép zsinórját:) meg is lepődtem, mert mondta a fodrász előre, hogy az ilyen kicsiket mintha nyúznák, úgy üvöltenek. az ollós résznél kicsit megszeppent, de másodszorra már semmi baj nem volt.

2011. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha csak a fazonját kell megigazítani(ősszel-télen) fodrász,ha nyár(eleje)van a sógornőm vágja le géppel.Ez azóta így van,mióta vágjuk a haját(1 éves kora körül kezdtük).3 éves kisfiú
2011. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
fontos, de azért nem kardinális kérdés. más gyerekének a hajviselete meg abszolút hidegen hagy. szerintem jobban járnál, ha is hasonlóképp fognád fel a dolgot.
2011. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!