Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek probléma az, hogy...

Szerintetek probléma az, hogy a 2 éves lányom még reggel, délben és este is tejet kér?

Figyelt kérdés
Persze eszik rendesen, de a déli és az esti alvásokhoz még kéri a tejet.150-200ml-t iszik meg alkalmanként. Szoktassam le róla, vagy majd szépen lassan elhagyja magától?
2011. okt. 24. 12:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyébként a 3 évesemnek 3,5-öset adok. Arra a dobozra rá is van írva tekjes tej.
2011. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tehát 2,8-asat adjak,forralás nélkül.És a tápszert teljesen hagyjam el??Ok!Köszönöm a válaszaitokat.
2011. okt. 25. 14:06
 13/14 anonim ***** válasza:

Tápszert már rég elhagyhattad volna:)


2.8 tej


Reggeli és esti tej maradhat, de a délitől valahogy le kéne szoknia. A lényeg, hogy a napi fél liter tej alapú étkezés meglegyen, de ha adsz neki joghurtot, tejfölt, kefírt, sajtot, túrót, az is beleszámít.

2011. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2 éves koráig tápszert kapott. Utana álltunk rá a tejre. Reggel este. októberbe volt 4 éves, és tavasszal dobtam ki a 2 cimisüvegét egy elutazás előtt, amikor is nem fért be a csomagba :D ott az üdülésen kész tények elé állitottam, h nincs üveg, pohár van. Kért mellé kanalat :D azóta kanalazza reggel este a bögréből a tejet, kakaót, vagy kávét :D leszoktatni nem akarom, van, hogy nem kéri. Majd elhagyja. Én 8 éves koromig ittam cumisüvegből reggel este a tejet :D semmi bajom nincs, egészséges felnőtt vagyok :)
2014. dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!