Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha majd már mínuszok lesznek,...

Fotucsok kérdése:

Ha majd már mínuszok lesznek, és a nemrég óta szobatiszta gyerek kint szól, hogy pisilni kell, mit szoktatok tenni?

Figyelt kérdés
Fára már nem pisil gondolom, mert megfázik. Gyorsan beszaladtok valahova? Úristen, olyan kis dolog ez, de egyelőre elképzelni sem tudom. Még az sem fordult elő, hogy az utcán jön rá a kaka, de ha ott jönne, nem tudom meddig tudná tartani... :)
2011. okt. 24. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, h meddig bírják tartani...mire elértek egy wc-ig nem biztos, h nem megy be, uh. szerintem marad a fa, attól jobban megfázik, ha wc keresgélés közben bepisil, és vizes lesz a ruhája.
2011. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Meg kell tanulnia tovább tartani- de ha mégsem sikerül legyen nálad csere ruha.

Ha kocsival megyünk nálunk van bili,és hidegben esőben már nem szállunk ki,hanem a kocsiban pisil - én meg aztán kiöntöm.

2011. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon ügyesen tudják tartani.fiam nyáron lett 2.5 évesen szobatiszta pár hónapra rá üdülni mentünk,kisvasutaztunk és közben neki pisilnie kelett,hát ott aztán nincs erre lehetőség és megállni se tudtunk.mondtam neki,muszáj tartania,jó erősen szorítsa a pisit bent mindjárt leszállunk és pisilhet,és nem csurgott be,jó ideig tudta tartani.szóval meg lehet tanulni.de amíg nem 100%-os nálam is an váltóruha.
2011. okt. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém télen lett szobatiszta, a tavaszi jó időig kintre pelót kapott. bár nem pisilt bele, de nem kockáztatnék meg egy durva felfázást.
2011. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ava87 ***** válasza:
Hát igen, ez ilyenkor kicsit necces tud lenni... Ebben az időszakban, télen igyekeztem úgy intézni, hogy ne menjünk el nagyon hosszabb időre olyan helyre, ahol nem tud pisilni. Indulás előtt pisilés volt mindig, nagyjából tudtam, hogy milyen időközönként kell neki, és ezzel kalkuláltam. De pár hónap elteltével már nem nagyon kellett ezen agyalni, mert simán hosszabb ideig is vissza tudta tartani. Pl. ha bent voltunk a városban, és mondta, hogy pisilnie kell, akkor simán kibírta a hazautat (ez busszal kb. 20-25 perc volt), és otthon pisilt.
2011. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Csak egy tipp ha nem tudja tartani: legyen nálad egy bugyipelus, és ha nem bírja tartani, csak bementek gyorsan valami meleg helyre, ráadod, belepisil, leveszed és mehettek tovább. Én így csinálnám, nálunk elvileg már nem lesz aktuális, mert túljutottunk ezen az átmeneti időszakon.
2011. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ari vagy utolsó, de ha már bemegyünk egy meleg helyre, akkor már elmegyünk egy wc-re :))) A bugyipelust meg csak úgy tudnám ráadni, ha a harisnyát, gatyeszt levenném, sőt még a bakancsot is, mert akkor összesarazná.
2011. okt. 26. 22:34
 8/8 anonim válasza:
63%
Hidegben a gyorsan a lenyeg. 4eves lanyommal sokat autoztunk szol hogy pisinie kell naci terdig le es ahogy guggol le mar csurizik is az aszfaltra 2 perc se kell es naci fent pisis zsepi meg repul a tocsaba. 2percig van lint a popsija addig nem fazik meg. De en is sokat pisilek kint lassabban is megy mint neki es en se faztam meg pedig imadok a hoba pisilni es o is ha utkozben szol a feher talajt fogja bilinek hasznalni. Kakira meg nyilvanos retyo sok papirt ala es kész vagy orszaguton kocsi melle gyorsan a csurgas kakilas addig en is elengedem a niagarat torol naci fel, beul es kesz5 perc alatt zsani pisil kakil anyu pisil es zsanit kitorol. Es mar megyunk is tovab.probaljatok ki es sarguljon a ho alatta.
2015. dec. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!