Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki 35év felett szült először...

Aki 35év felett szült először lesz /vagy lett/ 2. baba?

Figyelt kérdés
36évesen szültem most19hós a fiam és nem tudom eldönteni, hogy legyen-e testvére. Szivem szerint lenne de nem vagyok már "öreg" hozzá? Kiváncsi vagyok, hogy aki hasonló cipőben jár vagy járt hogy gondolkodott erről.
2011. okt. 24. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 éves vagyok, még nincs gyerekem, de kettőt szeretnék, még akkor is ha 40 leszek mire meg lesz az első. (Ha kérdeznéd miért, nincs párom.)
2011. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Szia, én ugyanígy vagyok, mint Te, s nem is tudok okosat írni, mert gőzöm sincs mi legyen, de szerintem megint addig tökölök, hogy nem lesz...:-/

Sok sikert a döntéshez!

2011. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 és 38 évesen szültem. És még szülnék, csak van még 2 nevelt fiam is.

41N

2011. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az általános iskolás ofőm 42évesen szülte az elsőt, majd úgy 3év múlva a 2.at. Ti még a közelében se jártok ennek. Szerintem simán bevállalható több is. Én ugyan még "csak" 29 vagyok 1 gyerekkel, de engem biztos nem tartana vissza a korom 35felett sem. Több gyereket szeretnék, akár 4-5-öt is, így jóllehet, h 40felett is fogok szülni (ha a sors is úgy akarja). Az orvostudomány már olyan fejlett, h emiatt tuti nem gondolkodnék rajta, az meg, h "öreg leszek mire felnő?", hát én szerintem 60évesen is csitrinek fogom érezni magam. :) És ez számít!
2011. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mikor Én szültem az elsőt(24 voltam), a szobatársam akkor szülte az elsőt, ő akkor volt 44 éves. Ennek 18 hónapja , azóta is tartjuk a kapcsolatot, ők nem terveznek több babát. Mondjuk náluk nehezen is jött össze. Mikor teherbe esett ezzel a kicsivel előtte 1 éve volt egy vetélése.

2011. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt "sajnos" csak te döntheted el! Ne mások,idegenek tanácsára,véleményére hagyatkozz! Ha egészséges vagy,nem dohányzol,nincs stressz az életedben,nem vagy alkoholista,akkor ha akarsz,és szeretnél(mert ugye nem magától értetődő a kettő összefüggése),vágj bele. De neked kell tudni,hogy kész vagy-e rá lelkileg.
2011. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Öreg? Ne hülyülj már, ebben a korban tök normális (manapság az a fura, ha valaki 22 évesen szül).
2011. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 38 evesen talaltam meg a parom, 43 evesen szultem az elso babat. Nehany nap mulva lesz 18 honapos a gyonyoru, fejlett, ugyes kislanyom:). Tervezzuk a kistesot!:) A kornyezetunkben mindenki biztat (kiveve a szuleimet, akik nagyon feltenek engem!), hogy legyen. A nogyogyaszom es a haziorvosunk is azt mondta, akar tobbet is vallalhatunk. A terhessegem konnyu volt, problema nelkuli, az alakomat 14 honap mulva nyertem vissza(minden erofeszites nelkul!) De kerulnom kell a streszt. Nincs karos szenvedelyem.
2011. okt. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is 36 évesen szültem tavaly,és jövőre tervezzük a kistesót.Szóval én szeretnék még egy babát.Egyenlőre van egy kialakult szorongásom,amiatt nem próbálkozunk,de ha az rendbejön,akkor jöhet a tesó-)
2011. okt. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 évesen szültem meg az első kisfiamat. Nehezen találtam párt magamnak, ezért. Nagyon szeretnénk másodikat, egy éve próbálkozunk, de nem jön össze. Szerintem sokáig ne hezitálj, mert lehet, hogy nem jön össze rögtön. De mindenképp megéri!!!!! Én biztos, hogy míg nem érzem testileg öregnek magam, addig próbálkozni fogok. Most 41 vagyok.
2011. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!