Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5éves a fiam az apja most...

2,5éves a fiam az apja most jött rá hogy látni akarja, hogy csinálnád? Mit tennél? Feltételek?

Figyelt kérdés

Mikor terhes voltam félredugott,kiderült,letagadta kidobtam gyerektartást nem fizetett ugy kellett folyton utána járni biróság végrehajtó stb! Ja és a gyereket egyszer nézte meg miután megszületett!

Azt szeretném hogy a fiam sérüljön a legkevesebbet mivel ő a mostani páromat tekinti szólitja apának!Totál kivagyok borulva



2011. nov. 5. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a hivatalos oldalát nézzük és fizeti a gyerektartást akkor joga van látni. Én mindenképpen megengedném, viszont csak úgy h el nem viheti csak a jelenlétemben lehetnének együtt. A további látogatásokat meg az első kimenetelétől tenném függővé.
2011. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
na jó de mit mondjon a gyereknek?
2011. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én se szívesen engedném meg a helyedben hogy lássa.De ha tényleg rendszeresen fizeti a gyerektartást akkor joga van hozzá.De azt én se engedném meg neki semmi esetre se hogy elvigye.
2011. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem zárkózom el a láthatástól,csak féltem a kisfiamat a megveszlek kilóra,anyád nem hagyta hogy jöjjek hozzád stb beoltásoktól holott ez nem is igy van! És amugy is én "kilódtam" vele egyedül,pénz nélkül,lakás nélkül,mert onnan is kidobott a kicsivel!NEhéz,nehéz!Nem tudom hogy kéne ezt megoldani hogy ne legyen feszültség senki között és a fiam ne menjen el a mindenkit pénzért meglehet venni embertipusba,mert én nem ilyen vagyok!
2011. nov. 5. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:

én azt mondanám,hogy mikor anya pocijában voltál úgy volt,hogy "Jani" lesz az apukád, de aztán mégiscsak apa lett az apukád. Gyere, bemutatom neked "Janit" , hozott neked játékot, szeretne veled játszani.

ennyi. Azt én sem engedném, hogy elvigye, még egy percre sem. 2-3 órát engedném be hétvégén úgy,hogy én is bent vagyok a szobában.

2011. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam rajta, én csakis egy módon látom kivitelezhetőnek a dolgot. Előzetesen le kell ülnöd a vér szerinti apával és higgadt, felnőtt módon meg kell beszélnetek, hogy mi legyen. Először is alapvetés, hogy a gyerek érdekei, nem pedig az apa jogai az irányadóak. Másrészt pedig részletesen meg kell egyeznetek, mit adtok elő a kisfúnak olyan kérdésekben például, hogy ki akkor ő apukája és akkor ki a másik bácsi, miért nem találkozott eddig a vér szerinti apával, szereti-e, szerette-e őt eddig is a vér szerinti apa, mi lesz a nevelőapához fűződő kapcsolatáva ezután és még vagy egy halom dolog. Amiben megegyeztek, ahhoz mindkettőtöknek tartanotok kell magatokat évek múlva is, akkor is, ha nagy lesz a kísértés, hogy a másik felet (akár az igazság ismertetésével) rossz színben tüntessétek fel a gyerek előtt.


Tudom, hogy ez nem igazságos, de szerintem ez a gyerek érdeke.

2011. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!