Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves gyerekem első...

Másfél éves gyerekem első fogából letört egy darab! Meg lehet ezt csináltatni? Akivel történt ilyen, kérem írja le, mit mondtak rá orvosok! Szeretném megcsináltatni!

Figyelt kérdés
A gyökér és az íny nem sérült, de zománc biztosan sérült és látható és mosolynál feltűnő! Nagyon kivagyok! :(
2011. nov. 7. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár! Úgyis nemsoká kiesik,meg egy idő után fel se fog neked se tűnni,hogy törött a fog. Ha nem fáj neki és nem kínoznám fogorvossal egy életre megutálná. Másrészt nemtudom tejfoggal mennyire foglalkozank.
2011. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megcsináltatni. Semmi gond vele, ha eszik tőle rendesen, nem hegyesen tört le fogorvoshoz sem kell vinni. Velünk ugyanez történt egy hónapja, semmi baja, csupán esztétikai. Majd fogváltásnál lesz ép.
2011. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az alsó felének a jobb fele tört le, szerintem hegyes. Magyarán szólva az első foga negyede hiányzik! Hívtam a körzetit, azt mondta semmi teendő vele. Nem szeretném ha befeketedne vagy fájna neki.
2011. nov. 7. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a kisfiamnak, szintén 1,5 éves, szintén az egyik első fogából, mindkét oldalt letört egy-egy darab. nem tudnak vele mit kezdeni, ha nem fáj neki, akkor nem is nyúlnak hozzá. Nekem mindíg a fejét üti be:-)előrehúzza:-) nálunk rendszeresek a szájsérülések is. múlthéten a nyelvét harapta el, egy botlás miatt. keresztfiam egyszer olyan szerencsétlenül ütötte be a fogát, hogy fél év alatt el is szürkült neki, mondták ez a miatt van, előre jelezte is a doki, de neki sem csináltak semmit, majd kiesik azt mondták mikor váltja a fogát. remélem nekünk nem fog elszürkülni.
2011. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiamnak már kicsit szineződik:( semmit nem tudsz tenni, nem fognak pótfogat ragasztani.
2011. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!