Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyógyszerporlasztós inhalátorr...

Gyógyszerporlasztós inhalátorról kérdéseim?

Figyelt kérdés

Vettünk egy gyógyszerporlasztós inhalátort.

[link] - nem ponti lyet de hasonlót.


1. hogyan tisztítjátok?

2. milyen sűrűn használjátok?

3. ha gyógyszert tesztek bele azt milyen formában adagban?

4. illóolajból milyet tesztek bele?

minden egyéb tippet szívesen várok. Köszönöm!


2011. nov. 10. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Vízzel kimossuk és áttöröljük szivaccsal, de sajnos azt tapasztaltuk, hogy ha elhúzód róla az átlátszó csövet, akkor utána könnyen lejön menet közben.

Igénytől függően használjuk max napi 3x.

A gyógyszerek, amik ilyen inhalátorba valók, azok vagy cseppek, vagy folyadékok és nekünk eddig minden esetben injekciós sós vízzel kellett hígítani.

illóolajat még sose raktam bele, és nem is halottam arról, hogy ilyet engednének belélegezni.

2011. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Végre válasz! Köszi! ;-)


Azt mondod jobb ha úgy pakolom el, hogy a csövet nem szedem le mert különben ki fog lazulni?!


Az illóolajat dokinéni mondta

2011. nov. 10. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen nálunk ez a tapasztalat. Kilazult. Ne húzkodd széjjel, rakd el egészben.

Ha doki mondta biztos úgy van, de én még nem halottam ilyet.

2011. nov. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi most vettünk, Salvus vizet ajánlott a dokinéni bele, napi 2*5 perc (2 éves a fiam).

Nektek bevált, mik a tapasztalatok?

2012. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!