Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Háromévesnek milyen mesekönyve...

Háromévesnek milyen mesekönyvet ajánlanál szép képekkel, rövidebb szövegekkel?

Figyelt kérdés
Annapeti és Bogyó+Babóca készleteinket szeretném kiegészíteni valami mással, legjobb, ha állatos mesék vannak benne. Fontos, hogy sok szép tiszta rajz legyen benne és ne legyenek túl hosszúak a szövegek. Nálatok mi a kedvenc?
2011. nov. 12. 08:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]

mi most kaptunk egy ilyet. Nagyon aranyos, rövid mesék vannak benne, ám a nyelvezete egy kicsit nehéz. Én nem úgy olvasom neki ahogy oda van írva hanem egyszerűbben.

2011. nov. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A Boribon sorozat is nagyon jó.

[link]

Hogy lásd a rajzokat is, itt egy link: http://www.youtube.com/watch?v=PwUopv2Kk38

2011. nov. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van egy Boribonunk is, tényleg jó, bár talán még kisebbeknek való. Van olyan Boribon, amiben egy könyvben több mese van?
2011. nov. 12. 09:45
 4/14 anonim ***** válasza:

Vidám mesék???

[link]

Én nagyon szerettem kicsinek és a kislányomnak is lassan tervezem megvenni :)

2011. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Megvan, csak a három kiscicát engedi elolvasni :o) Már kívülről tudja...
2011. nov. 12. 12:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Marék Veronika Kipp kopp sorozata, Vidám mesék, Kisvakond mesegyűjteménye (ebben rövidebbek a történetek), Öreg néne őzikéje, Tesz-vesz város stb.
2011. nov. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Vidám, mesék, Öreg néne megvan, szeretjük, a Tesz-vesz város szerintem nem mese, a Kippkoppot nem ismerem, megnézem a neten
2011. nov. 17. 10:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nekünk ez van, minden oldal egy nagy rajz, kevés szöveggel, mindegyik egy rövid, tanulságos állatos mese. aranyos.

2011. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyo


k...

meg vegyél neki mondókás könyvet, a lányom 3 évesen vagy 30 mondókát tud, amiket ilyen könyvekből olvasokneki. együtt, játékosan tanulta meg.:


kerekecske dombocska könyv népi mondókák


[link]

2011. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
365 történet az állatokról
2011. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!