Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vonatszettet ajánlotok...

Milyen vonatszettet ajánlotok egy 3 évesnek?

Figyelt kérdés
Imádja a fiam a vonatokat.Elemes változatra gondoltam neki Karácsonyra de sehol nem találtam még ami árban is korrekt.Linkelnétek nekem?
2011. nov. 14. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Duplot.

[link]

nem érdemes hipermarkatas kínai gagyit venni, mi anno fiamnál nagyon megjártu, (akkor még jártunk a teszkóba és vagy 3x vittük vissza, kicserélni, mindig másra, de egytől egyig xarok voltak)

2011. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a Tescoban láttam 3000ft ért.De a Thomas nak is van a 5500ft ért ha jól emlékszem a thomas és a vasutállomás.Ha beirod a keresőbe,hogy Thomas track master akkor kifogja adni.
2011. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na pont teszkóban és ilyen helyeken árult vacokcta nem szabad megvenni

első voltam

2011. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még nem mertem elemes vonatot venni a fiamnak (3 éves szintén vonatmániás), mert ő inkább tologatja őket, az pedig nem kifejezetten tesz jót a fogaskerekeknek. Én az ikeás pályának tescos/thomasos kiegészítőkkel vagyok a híve, s a fiam is szívesen játszik vele. Az egy szem elemes mozdonyát (amihez a fent említett vonatok csatlakoztathatók) nagy ritkán előveszi, bekapcsolja, majd közli, hogy ezt nem lehet tologatni, s visszarakja a polcra. Én nem látok abban túl nagy játékot, hogy azt figyeljem, hogy megy körbe-körbe a vonat, s én nem is nyúlhatok hozzá. Szóval én csak lebeszélni tudlak róla. A vasútmodell kiállításon is mindenkitől azt halljuk, hogy fapálya, s iskolás korban modellvasút.

A duplohoz egyébként lehet kapni nem elemes vonatokat is, de szerintem egyrészt piszok drága, másrészt nagyon kevés a kiegészítő, így egy idő után nem bővíthető.

2011. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!