Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hós kisfiam visszaállt a...

21 hós kisfiam visszaállt a napi 2x-i alvásra. Mitől lett ilyen fáradékony?

Figyelt kérdés

Ha nem teszem le délelőtt, annyira fáradt hogy csak sír mindenért. Ha leteszem kb 3 perc alatt elalszik.

Lehet, hogy valamilyen táplálékból keveset kap? VAgy mi lehet ennek az oka?

Kb 10 napja van így.


2011. nov. 17. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ugyanezt csinálja az utóbbi időben, de ő már 2 éves. Reggel már álmosan ébred, de sehogy nem tudom visszaaltatni, a déli alvásnál sem alussza ki magát, egész délután ásítozik, aztán este meg kidől (tegnap fél 7-kor elaludt ülve). Sokszor van, hogy le kell tennem 2x aludni, annyira nyűglődik. Én erre a hideg őszi időre fogtam eddig, de igazából nem tudom mitől van.
2011. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál! Ezek szerint nem csak nálunk van így.

Nekem is néha az az érzésem, hogy nem tudja magát kialudni, sírva ébred, nyűgös.

Ha valaki tudja mi ez, mit csináljunk légyszi írjon!

2011. nov. 17. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
én vashiányra gyanakodnék!
2011. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én kislányom is állandoan fáradt, bár o már 2,5 éves. én sem tudom mire vélni, nálunk az is a baj, hogy már délután nem akar aludni hiába teszem le, pedig egész délután fárodt.
2012. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!