Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vallásos családoknál, ki/mi...

Vallásos családoknál, ki/mi hozza a gyerekeknek a karácsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés
Gondolom nem a Jézuska,hiszen Jézus születését ünnepeljük.
2011. nov. 22. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi egymást ajándékozzuk meg Jézus születésnapja alkalmából.

A fáról is tudják, hogy mi vesszük, de csak szenteste látják meg, az ugyanúgy meglepetés nekik.


Sőt, lányom jóvoltából már két éve tortát is eszünk, mert közölte, ha Jézusnak szülinapja van, akkor kell neki torta is. Azóta Jézus-tortát eszünk. :o)

2011. nov. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az Angyal.
2011. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jézuska hozza az ajándékot.

miért zárja ki egymást a kettő? :o

2011. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jezuska hozza.

Nem vagyunk vallasosak.Van par "fanatikus" rokonunk naluk is a Jezuska hozza,nem szuletesnapot unnepelnek.

2011. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár mi nem vagyunk vallásosak, de minden vallásos ismerősnél (elég sok van) s Jézuska hozza. Nem értem, mi ezzel a probléma...
2011. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jézuska hozza.
2011. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Jézuska hozza. Mivel másabb ez, mint mikor a kistesó ajándékot ad a nagyobb testvérnek születéskor? Az is ugyanekkora badarság, mégis vallásos-nem vallásos így csinálja.
2011. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nalunk az Angyalka hozza.
2011. nov. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Kíváncsi voltam ki hogy gondolja.Nálunk sem a Jézuska fogja hozni,de még nem tudom mit fogunk a kislányunknak mondani,főleg úgy hogy a bölcsiben/oviban is Jézuska van.
2011. nov. 23. 08:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy nálatok miért nem a Jézuska fogja hozni?
2011. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!