Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A szülő hibája ha rossz alvó...

A szülő hibája ha rossz alvó a kisgyerek?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már,hogy "csak leteszem és már alszik is" a másik meg mindenféle trükköt bevet,hogy elbírja altatni a gyerkőcöt...kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?
2009. máj. 13. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már aszülő hibája?

És nem kell állandóan aludni. Ha meg kamasz lesz, az lesz a bajotok, hogy ez csak fekszik.

2009. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a szülő hibája, nekem a fiam rossz alvó volt (2-3-szor fent volt egy éves koráig), a lányom pedig 3 hónapos korától végigaludta az éjszakát. Ez babafüggő inkább.
2009. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eleinte nekem is nagyon nehéz volt. Járkáltam vele, tologattam a babakocsiban, szenvedtem rendesen. Aztán elolvastam egy-két cikket, és mindenhol azt írták, hogy a fáradt gyerek magától elalszik. Mindig figyeltem a babámat, ha látom, hogy álmosodik, megy is a kiságyába. Napközben 2-3 perc kiabálás után elalszik magától. Este még ő is igényli, hogy kicsit megölelgessem elalvás előtt. A lényeg, hogy én csak aludni teszem a kiságyba, máskor máshol van. Így ha beteszem az ágyba, megtanulja, hogy most aludnia kell. 7 hetesen átalussza az éjszakát (12 órát egyhuzamban), és napközben is alszik 3x1,5-2 órát. Ehhez egy hónapnyi szenvedés kellett. Már én sem tudtam mit csinálni. Ha gondolod, elküldöm neked e-mailben az Álomba ringató praktikákat, sok jótanács van benne.
2009. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!