Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy alszik el két év körüli...

Hogy alszik el két év körüli kicsitek este? Mese, éneklés, elalszik egyedül, vagy meg kell várni mellette hogy elaludjon?

Figyelt kérdés
Az én két és fél éves kislányom kiborít.. Szeptemberen kezdte a bölcsit, azóta ott kell ülni mellette, és megvárni hogy elaludjon. Ami mostanában van hogy 1, másfél óra.Mire elalszik, én is hulla fáradt vágyok. Kicsinek szépen 1-2 dalocska után elaludt magától. Ja, és ha kijövök,mielőtt elaludna iszonyat hiszti van.....
2011. nov. 28. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak. Ez a szeparációs szorongás. Próbáld egy kicsit később letenni, sokat beszélgessetek előtte. Én ilyenkor nem szoktam őket egyedül hagyni, mert még jobban megijednek. De nagyon vigyázni kell, hogy a szükségesnél többet, többször nem maradj ott, mert a ló túloldalára esel. Próbálkozz.
2011. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

úgy alszik el a 2 éves és három hónapos fiam,hogy együtt bemegyünk,ő lekapcsolja a kislámpát,aztán az ölembe ül kb három percre,kicsit beszélgetünk,aztán beteszem az ágyba és kijövök.aztán elalszik egyedül

ő még rácsosban alszik,nem tudom mi lesz,ha nagy ágyat kap.

ja és ő is bölcsis szeptember óta, a bölcsiben eleinte mellé kellett feküdni vagy ülni,de már nem kell szerencsére

ha nálunk így lenne,mint nálatok,nem ülnék mellette,hanem kijönnék.ordítana,bemennék,közölném,hogy aludjon.lefektetném,kijönnék,ordítana bemennék.így csinálnám,míg be nem fejezi és szépen el nem alszik egyedül.

mi is eljátszottuk ez, a harmadik este már nem kellett visszamenni.nem sírni hagytam,mielőtt szó érné a ház elejét,mert bementem,amikor sírt,csak lefektettem,és jöttem is ki.ez nagyon fárasztó volt,de szerencsére bevált,azóta gond nélkül elalszik egyedül

2011. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!