Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a probléma 2 éves...

Mi lehet a probléma 2 éves kislányom esti elalvásánál?

Figyelt kérdés
A kislányom elalvásával semmi probléma nem volt ez idáig se délbe se este. Igazából "nagykönyv" szerinti letettem és kb 10-20 perc és aludt, sötétben. Ez idáig elég forgolódva aludt,ezért az ágy rácsokat kb egy hete vettük le. Miután levettük az ágy rácsait délben nem jön ki a kiságyából viszont este mindig és nem akar ott maradni ésaludni. Van egy4,5 hós kistesó aki ott alszik még velünk egy szobába. Lehet hogy ő is ott akar velünk aludni, mert a tesó nálunk alszik? Mi lehet a megoldás?a válaszokat előre isköszi
2011. nov. 29. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
hát igen, ha a tesó ott aludhat veletek akkor ő miért ne?hiányzik neki a veletek együtt töltött idő este.tegyétek be a ti szobátokba az ágyat és akkor nem lesz gond, ha a tesó nő kicsit alhatnak egy szobába.
2011. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem a kistesót kéne inkább az ő szobájába rakni,ha a nagyot teszed veletek,akkor majd le kell szoktatni a kicsit is,nagyot is.így a legegyszerűbb.azért 4,5 hónaposan már nem újszülött,nyugodtan aludhatnak együtt külön.nekem csak egy van,de ő első perctől külön aludt
2011. nov. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!