Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elképzelhető, hogy tényleg...

Elképzelhető, hogy tényleg mindig csak evésnél fáj a hasa?

Figyelt kérdés
5 éves fiam folyton megszakítja az étkezést, mert fáj a hasa. De utána aktív meg nem látszik rajta, hogy baja lenne. 1 óra múlva újra kér enni és akkor is ugyanez miatt megszakítja az étkezést. És ez megy már hosszú hetek óta. Valakinek esetleg valami tapasztalata ez ügyben?
2011. nov. 30. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Beszélj a gyerekorvossal.
2011. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudja. Írt gasztroenterológiára beutalót. Március végére van időpontunk :(
2011. nov. 30. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez ilyen. Magán gasztroenterológushoz is mehetsz, vagy másik városba, ha sürgősnek érzed. Mi is ezt tettük. Most 45 km-re lévő rendelésre járunk, csak fél évente kell mennünk, szóval nem gond. Addig esetleg diétáztathatod, pár hétig ne adj egy élelmiszercsoportot, pl tejtermékeket, vagy szóját, glutént stb. Lehet, hogy valamelyik megvonására csökkennek a tünetek. Esetleg egy táplálékallergia-teszt valahol, székletleoltás, vérvétel. Gasztroenterológián egyébként örülnek ha már megvan legalább egy székletvizsgálat. (1.)
2011. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos itt helyben március végére van időpont, a másik közelebbire (60 km) már nem adnak mert több, mint fél év az előjegyzés, a harmadik városba is vittem volna (110 km) de oda is március elejére van. Szóval mind kilőve. Katasztrófális a helyzet. Szégyelje magát a kormány, gyerekekkel ezt tenni. Magánul hordom a tesót, őt rendszeresen kell, majd valahogy megoldom, összekaparom a pénzt neki is. Más nincs. Én is ételcsoport megvonására gondoltam. Köszönöm a válaszodat!
2011. nov. 30. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!