Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lányomnak rózsaszín a...

2 éves lányomnak rózsaszín a vizelete. Lehet a céklától? Elég sokat megevett reggel, és ma már 2. alkalommal láttam, hogy rózsaszín, bár a fogyasztása után még nem tapasztaltunk ilyet sem a gyerekeknél, sem magunknál.

Figyelt kérdés
Holnap elviszem az orvoshoz,biztos ami biztos.
2011. dec. 1. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen természetes! Semmi baj nincs,sőt a széklete is lila lesz.
2011. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha még holnap is olyan, vidd el orvoshoz, de egyébként lehet a céklától.
2011. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 1. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy a céklától van.Nekünk is volt ilyen a kisfiammal, majdnem elrohantunk vele az ügyeletre,mikor eszünkbe jutott,hogy felhívjunk egy ismerőst aki nővér gyerekostályon,éppen dolgozott és megkérdezett egy orvost,ő egyből azt kérdezte nem-e evett a gyerek céklát, de hogy nem evette aznap reggel megevett egy egész üveggel, azt mondta biztos ,hogy attól van,pár pisilés után el is múlt.
2011. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs más panasza, nem csíp a puncija, akkor csak a céklától lehet.
2011. dec. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már nem rózsaszín :-)

Köszönöm Mindenki válaszát!!

2011. dec. 2. 08:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Erről a kérdésről eszembe jutott a mi esetünk is. Első gyerek, reggel mentünk a WC-re pisilni, kétségbeesetten láttam, hogy pirosas a pisije. Azonnal internet, hol van ügyelet, mert szombati nap volt. Teljesen beparáztam, a legrosszabb jutott eszembe. Anyukámmal már készültünk, öltöztünk, mikor anyum egyszer csak nagyon elkezdett nevetni. Nem tudtam, mi lehet olyan vicces, mikor engem a sírás kerülgetett. Majd mondta, hogy hát a gyerek kb egy mélytányérra való céklát evett és ne kapkodjuk el az orvost. Én akkor annyira megijedtem, hogy eszembe sem jutott, hogy a céklától is lehet. Aztán a következő pisi már normális volt, csak akkor nyugodtam meg. De az az egy-két óra nagyon mélyen bennem maradt.
2011. dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!