Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos, orrszívás közben...

20 hónapos, orrszívás közben köhög, öklendezik?

Figyelt kérdés
Orrszívó-porszívóval szívom az orrát, az ölembe ültetem. Szépen tűri is, de sokszor közben öklendezik, köhög. Kipróbáltam magamon, szív rendesen, nem megy vissza semmi az orrába. Mitől lehet ez? Csak behergeli magát?
2011. dec. 3. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is így van, amikor nagyon gyulladt a torka, vagy nagyon sok váladék jön ki az orrából. Sokszor a torkából hozza vissza a váladékot az orrszívó, ettől öklendezik. A gyulladt torkot pedig ingerli a levegő áramlás.
2011. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre szokta a gyerekorvos mondani, hogy majd elnövi... Na ja, könnyű ezt mondani, miközben valamelyik még hány is.
2011. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális, felszívja a váladékot a torkábol. csak kellemetlen.
2011. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!