Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Neketek hogyan sikerült az...

Neketek hogyan sikerült az ovis képetek, mert a miénk siralmas?

Figyelt kérdés

Mikor megláttam szóhoz sem jutottam.Egy kopár retusálatlan kép.Semmi dísz (pl:karácsonyi vagy csak vmi szín...)Szánalmas és 350ft/db

A kislányom első ovis képe és borzasztó.

Másokét láttam (másik oviét) olyan szépek színes, mintás...és még sorolhatnám.De a miénk......:-(


2011. dec. 6. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne kérj belöle és vidd el normál fotoshoz. Nálunk nincs ovis foto, mi minden évben járunk fotoshoz, és ö igazi profi képeket csinál. (habár ö reklám fotos volt kb 30 évig, és profin csinálja a gyerekfotokat is)
2011. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is most lettek kész és nagyon szépek lettek:)Karácsonyi havas táj a háttér ott ahol szánkón fotózták akkor van ahol egy mikulást fog ott télapós mesés a háttér.Én megvagyok elégedve.Jók lettek:)Megkérdezhetem hanyadik kerrület?Mi csepel...
2011. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kerület csak akad a billentyű:)
2011. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ovis fénykép.Igaz nem most hanem augusztusban....

Nagyon szépek lettek.Nem volt díszítve retusálva.Kinnt voltak a szabadban.

Azt sem tudtam eldönteni melyiket hozzuk el.Pedig nem volt olcsó.5-8 € volt darbja.40€ hagytam a fényképekért ott...

Szerintem az a 300Ft egyálltalán nem volt sok érte.....

2011. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia

a fiam fotói nagyon jók lettek. Van háttér, színes, barnított, karácsonyi. és 250 ft volt darabja.

2011. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt olyan, hogy borzalmas lett a kép. Az óvónők a fényképezés előtt levették a kislányomról a garbót, amitől a haja egyrészt szétcsúszott, másrészt elektrosztatikusan égnek állt. Olyan lett szegény, mint egy boszorkány... Visszavittem, hogy nem kérünk belőle, és elvittem fényképészhez, aki ugyanezen az áron klassz fotót csinált.
2011. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De jó hogy másnak jók lettek.:-)Valószínű megyünk egy másik fényképészhez.

Én vidéki vagyok, de a fényképész Pesti

2011. dec. 7. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!