Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet felkészíteni egy...

Hogyan lehet felkészíteni egy 4 éves kislányt arra hogy esetleg kórházba kell mennünk?

Figyelt kérdés
Ha csak szóba hozom a kórházat máris keservesen sír, nem nagyon tudok vele erről beszélni. Ha mondom, hogy már voltunk amikor megszületett, mert beteg volt akkor is sír és győzöm vigasztalni? Mit tehetnék?
2009. máj. 15. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld esetleg játékon keresztül! Játszatok orvosost a babákkal, macikkal, gyógyítsátok a "kis betegeket", közben be lehet csempészni a kórház témát is, de ne direktben, csak játékosan.
2009. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet amit az első válaszoló írt, de esetleg tehettek egy sétát rendelőintézet vagy akár a városi kórház felé is.
2009. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok, de úgy gondolom ha valamit kell, akkor kell, mert oka van. Ha fájni fog megmondom és felkészítem, sajnos ha muszáj akkor muszáj. Én nem játékosan adom elő, mivel a kórház komoly dolog sajnos, tudja hogy nem jó de jót tesznek. De nem vagyunk egyformák és a gyerekek sem. Jobbulást és soha többet kórház!!!!!!!!!!
2009. máj. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utolsótól kérdem hogy hogy készíti fől? Nem tudok erről vele beszélni mert keservesen sírni kezd.
2009. máj. 16. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
HÁÁÁÁT, 3,5 éves a kislányom.És ő sem boldog, ha ilyenről van szó, vagy pl. most fog kullancs ellen kapni oltást és azt is elmondom, hogy mi lesz és miért kapja.A kórházban pedig úgy is bent lehetsz vele és az eleve jó neki.Mond, hogy biztos lesz olyan ami kellemetlen, de a dokik mindent a gyógyulásért tesznek, azért, h gyorsan mehessetek játszani és elfelejtsétek ezt az egészet. Csak őszintén!!
2009. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* én voltam az utolsó!!
2009. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!