Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis gyermeketek jár valami...

Ovis gyermeketek jár valami szakkörre vagy táncra, vagy sportol valamit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresztlányom hat éves, úszni járnak az ovival heti egy délután és táncolni jár heti kétszer!
2011. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó, hogy az ovival járnak úszni. Itt ilyen nincs.
2011. dec. 9. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:

3 és fél éves a lányom, nekik az oviban minden héten van úszás és lovaglás is, de nem kötelező, csak ha akar. Persze mindig akar. :-)

Mivel nekünk is vannak lovaink, pónik is, így elég rendszeresen lovagol a leányzó, de nem vagyok híve annak, hogy ennyi idősen kötelező jellegű foglalkozásokban vegyen részt. Ha kedve van lovagolni, kiviszem, fölszerszámozok neki egy pónit és körbelovagoljuk a tanyát. Szereti nagyon, de soha nem erőltetném, még csak nem is meghatározott napokon megyünk, hanem mindig olyankor, ha kéri. Nyárra más lesz, mert megszületik a harmadik babánk, akkor én is vissza tudok ülni a lóra, valószínűleg szinte minden nap kimegyek a lovakhoz is, de a csajszi akkor jön velem (illetve talán már a fiam is, aki most 16 hós), ha akar, nem fogom erőltetni. Mondjuk olyan még nem volt, hogy felajánlottam, hogy kimenjünk és nemet mondott volna. :-) Ugyanígy rendszeresen járunk a családdal uszodába is, illetve a férjem mindig magával viszi horgászni (sporthorgász), azt is imádja.:-)

2011. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeptemberben kezdte az ovit. Azóta jár zenés tornaórára heti egyszer, illetve kérte, hogy hadd menjen még heti egyszer népi mondókázós szakkörre. Szerintem ha a hét másik három napján is lehetne menni, akkor ő menne. Én minden alkalommal kérdezem tőle, hogy szeretne-e menni, de még sosem mondta, hogy nem. Pedig tudja, hogy így később jön haza. Nagyon szereti ezeket a foglalkozásokat.
2011. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hétfőn délután angolozunk, szerdán délelőtt az ovival megy úszni, szombaton vagy velem, vagy apával úszik. Szerdán délután el szoktunk menni játszóházba is.

Az angolt már 2 évesen kezdte. Jövő szeptembertől az oviban is lesz.

Az óvónénik ha nem tudják a rossz idő miatt kivinni a gyerekeket, akkor nyitott ablaknál tornáznak velük, de januártól lesz zenés torna is.

2011. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úszni járunk hetente 1-szer, januártól pedig táncra is viszem majd szintén heti 1-szer. Érdeklődik a zene, hangszerek iránt is, talán szeptembertől elkezdünk valamit. 4 éves kislány.
2011. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 éves kislány,és hastáncra járunk!
2011. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kozepsos kisfiam jelenleg heti 1x fejlezto tornara jar, amit az ovonoje tart, ennyi.

Indult az oviban uszas, 1 honapig jart, de nem tetszett neki, en meg nem eroltettem.

Parszor volt aikidozni is, az heti 2x lett volna, de azt sem akarta.

Iden meg nem eroltetem, de jovore szeretnem, ha valamit komolyabban venne, pl. foci.

2011. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!