Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok jó könyveket ajánlani...

Tudnátok jó könyveket ajánlani 9 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Elsősorban a meseregényeket szereti. Pl Pinokkió (eredeti), Négyszögletű Kerek Erdő, Micimackó...
2011. dec. 20. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a Geronimo Stilton vagy a Tea Stilton könyvek nagyon jók. Nekem fiam van ő a Geronimokat imádja, az unokatesója (aki kislány) a Tea Stilton könyvekért van oda.

Nagyon jó kis könyvek, tuti siker.

[link]

[link]

2011. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is a Geronimo Stilton vált be,imádja a 9 éves fiam.A lányom 11 éves ő meg a pöttyös könyveket imádja.Lufi és az elcserélt születésnap.

A pöttyös könyvek nagyon jók.


4 gyerkőc anyukája

2011. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én keresztlányom az Anna regényeket szereti, én ilyen idősen imádtam a fantasztikus gyerekregényeket, pl László Endre Szíriusz kapitány könyveit, és Nemere Istvántól a kozmosz lovagjait, meg a Kupolaváros titkát.
2011. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Berg Judit Rumini című könyvsorozata nagyon jó szerintem, ha szereti a kalandos történeteket.

[link]


Bálint Ágnes Cimborák című könyve is remek: [link]


Lázár Zsófia – Lázár Ervin: Bogármese (több Lázár Ervint nem ajánlgatok, nyilván ismeri őket)


Nyulász Péter: Helka

[link]

2011. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!