Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezdte a tényleges...

Mikor kezdte a tényleges hisztit a gyermeketek?

Figyelt kérdés

Rendes hisztire gondolok, amikor már földhöz veri magát, vagy csak ütögeti a fejét, vagy toporzékol és ordít/sikít, mert valami nem úgy van, ahogy ő akarja, szóval nem csak a "sírdogálok és nyűgös vagyok" korszakra gondolok, hanem amikor már az akaratát komolyabban is ki tudja mutatni.

Mikor kezdik ezt nagyjából a gyerekek?

A tiétek mikortól kezdte el?


Akinek tündér a gyerkőce, és soha nem hisztizett (van ilyen????), az kíméljen. :)

Köszi!



2011. dec. 29. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:

az én lányom tényleg tündér, de igen kb 10 hós korától kezdte a földhöz vágom magamt ha nem tetszik valami.


most 15 hós és azt mondhatom hogy eddig jól kezeltük a hisztiket, és elö elöjön (ahogy szakember mondja egészen 11 éves korig elöjöhet)de max 1-2 napot tart aztán vissza zökken és megint kedves amikor csak nyafogás van.


hiszti teljesen jó, söt késöbb az agresszionak is utat kelle engedni. kérdem én töled te mit teszel ha dühös vagy? levezeted a dühödet? mérges leszel ha anyád olyat mond amit te nem szeretnél?


ha egy hiszti jól van kezelve ne állandósul de vissza vissza tér.

2011. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiamnak 1,5 évesen volt egy enyhe korszaka. Most volt egy kemény hónapom vele, iszonyat volt.3 éves lesz februárban. Azóta "normális" kb. egy hete. Be-be próbálkozik, de nem vészes a dolog. Nálunk toporzékolós, dühöngős, üvöltős, visítós volt:-) Földhöz verős és fejét ütögetős nem volt.
2011. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, 10 hónaposan kezdett el csapkodni,ha nem úgy történt valami, ahogy ő akarta.

Most 14 hónapos, és sikít, dühös, csapkod, képes harapni, ütni is, ha valami nem úgy van, ahogy az neki tetszik...

Hát igen, van akarata, mondjuk igyekszem mindig lekezelni, nem hagyom neki a hisztit...néha nem könnyű eset.

Ja kisfiú, az akaratát illetően tiszta apja:)Csak ő nem hisztizik:D

2011. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt egy időszaka kb. 11 hónapos volt, amikor nem csapkodott csak sírt ha neki nem tetszett valami. Most 19 hónapos és pár hete kezdte ha valami nem tetszik elkezd csapkodni, szétdobál dolgokat dühből.
2011. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan 1,5-2 évesen. Ovis korában kibírhatatlan cirkuszokat csinált, de leginkább itthon. Azért kaptak belőle az óvónénik is. Elsős korában már csak 1-2 volt, azóta semmi.Most 10 éves, és a csodadadás műsorokban elképedve nézi a kis "szörnyeket".:) Na azért nem volt annyira durva, de vannak hasonló motívumok, pl. ordítás, fetrengés, de soha nem volt agresszív, vagy autoagreszív.
2011. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nagyfiam kb. 1,5 éves korában kezdte viszonlag lighosabb módon, mert csak ordít és toporzékol, ha nem tetszik valami, de sajnos ez még most 4,5 évesen is tart nála. A kicsi most kezdte 1 évesen. Ha nem tetszik neki valami, vagy nem engedünk neki valamit, akkor leveti magát a földre és úgy sír.
2011. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kislányom 15 hónapos lesz és úgy látom most kezdi. Kíváncsi voltam, hogy mikortól kezdik a gyerkőcök ezt. Remélem nem durvul be, mert most még bírom, de valaki azért hozhatna néha nekem egy nagyon nagy zsák türelmet. :)

Köszi még egyszer!

2011. dec. 29. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
A földhöz verős,hempergős hisztit kereken 2 évesen kezdte.Erre nagyon pontosan emlékszem mert pont nyaralni mentünk 3 napra,és ez eléggé tönkrevágta a nyaralásunkat,akkor még nemtudtam hogy kezeljem az új helyzetet.Most 28 hónapos és most már inkább állva toporzékol és közben hátrál hozzá :(
2011. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, félek lesz ez rosszabb is majd...

Akaratosak ám ezek a gyerekek. :)


Köszi neked is a választ utolsó!

2011. dec. 29. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!