Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van egy 21hónapos kislányom,...

Van egy 21hónapos kislányom, hogy tüntessük el a karácsonyfát? Együtt szedjük le a díszeket, vagy alvás után már ne legyen és fogjuk a Jézuskára?

Figyelt kérdés

2012. jan. 4. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a jézuska hozta feldíszítve, akkor ő is vigye el. Ha az üres fát hozta és együtt díszítettétek, akkor együtt szedjétek le és a jézuska vigye el.
2012. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi együtt szedjük majd le a díszeket, és szépen el lesz téve.

Ha kérdés lesz, miért, akkor elmondom nekik, hogy a fa bibis, és már nem maradhat a szobában. "holnap" lesz másik(egyenlőre minden ami előtte van az holnap, akár egy napon belül is). Nálunk nem Jézuska hozza.

2012. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az angyalka hozza,Ő is viszi.Amíg délután alszik,addig szokta "elvinni".Mi is így nőttünk fel,nálunk ez tradíció(mármint az,hogy a gyerek nem díszít fát).
2012. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt díszítettünk fát, úgyhogy együtt is fogjuk leszedni.


Ha a jézuska hozta volna a fát, akkor ő is vinné el.

Ne zavard össze a lányodat ilyen fontos kérdéssel :) :)

2012. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekünk Jézuska hozta ő is fogja elvinni:)hogy hova azt még nem tudom....ugyh kint se lássa meg az udvaron.uhhh ez eddig eszembe se jutott..
2012. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk aludt amikor megérkezett a fa 23-án délutánra, most is alszik, nemrég végeztem a leszedéssel. Mire felébred nincs karácsonyfa. Még nem igazán érti meg, hogy Jézuska stb., enyém is 21 hós. Mondjuk a leszedett fát biztos hogy látni fogja a teraszon, vagy amikor elégetjük majd miután teljesen kiszáradt (kertes házban lakunk). De nem hiszem hogy ilyen kicsi gyerek kombinálna...
2012. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nálunk az angyalka hozta és terveim szerint ő is viszi el.

Két éves múlt, és nagyon rafkós. Tavaly egyévesen kileste hogy a szépen becsomagolt ajándékok a szekrény tetejéről kerültek a fa alá :D

2012. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Miért kell süketelni szerencsétlen gyerekek előtt?
2012. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akkor is elhittem, hogy a Jézuska hozza 4-6 éves koromban, amikor együtt szedtük le.
2012. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!