Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok nem 2 hónap múlva...

Ajánlanátok nem 2 hónap múlva 3 éves lányomnak c vitamint, ami rágótabletta? Ti milyet adtok gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Eddig a cebion c-t adtam neki, de váltanánk rágótablettára, mert ez így nem valami gazdaságos, sok fogy belőle.
2012. jan. 17. 09:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az a második nem szócska nem tudom hogy került oda, ne vegyétek figyelembe kérlek :))
2012. jan. 17. 09:30
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felsleges mesterséges vitamint adagolni gyereknek. Ha úgy érzed jön egy betegebb idöszak vagy védenedd kel pl elutazás miatt betegeestöl akkor adjál neki, de mesterséges vitaminokat nem kell túlzásba vinni. adjál neki citromos dolgokat (csak ne legyen forró teába), adjál neki paprikát és más c vitaminban gazdag nyers ételeket. ezzel rosszat nem teszel neki és más vitaminhoz is jut.
2012. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A rágótablettákat 4 éves kortól ajánlják. Legalábbis a mi patikánkban végignézettem az összes rágótablettát a patikussal, mindegyikre az volt írva, hogy 4 éves kortól.
2012. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha semmi ilyen mesterséges szert nem adtam a gyerekeimnek. Betegesek se voltak. Négy gyerekem van, a nagy már 20 éves.
2012. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha adsz neki, mindenképpen természetes C-vitamin legyen, mesterségeset nem érdemes szedni. Én az alábbi cseresznye ízűt ajánlom. 500 mg-os, természetes, és GMP minősített, tehát az az 500 mg tényleg benne van, nem úgy, mint egynémelyik patikai cukorkaszerű cuccban...

[link]

2012. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én marslakócskákat és Béres actival kidet adtam felváltva a kisfiamnak. Ezek is 3 vagy 4 év felett szedhető multivitaminok, de a gyógyszerészünk azt mondta, hogy ha szépen el tudja rágni és nem nyeli félre akkor nyugodtan adhatom neki. Ovikezdéskor pedig áttértünk az Immunno kidre. Elég drága, de úgy vettem észre, hogy legalább annyira hatásos is. Ritkán volt beteg, és akkor is nagyon gyorsan kigyógyult a nyavalyájából.
2012. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nutrilite acerola cseresznyéből kivont természetes c-vitaminja gyerekeknek!!!
2012. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egyébként az, hogy 4 éves kortól ajánlott, csak és kizárólag azért van, mert akkor már nagyobb valószínűséggel nem nyeli félre, hanem rendesen szétrágja. De a saját gyermekedről csak tudod már, hogy 3 évesen szét tud-e rágni egy kis tablettát vagy sem, pláne ha még az íze is jó! Szerintem nyugodtan adj neki!
2012. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat ! C vitamint ugyanúgy fogok neki adni, mi is szedjük, mert szerintem szükséges. Köszönöm a tanácsokat is , utána is nézek !
2012. jan. 17. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:
A Naturlandos c vitamin 3 éves kortól ajánlott, de én jobb szeretem a Cebiont. 2 gyerekem szedi, amikor betegek, szerencsére nem sűrűn, de én nem mondanám rá, hogy nem gazdaságos.
2012. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!