Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kb. mennyi idősen tud egy...

Kb. mennyi idősen tud egy kisgyerek betakarózni?

Figyelt kérdés
Amikor viszonylag rendesen magára tudja teríteni a takarót, ha fázik...
2012. jan. 18. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lányom 2,5 évesen kezdte el használni. Előtte dög meleg nyár volt. Lehet kicsit hamarabb is használta volna, ha fázott volna.
2012. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
A kislányom 22 hónapos, mér úgy ahogy be tud takarózni.
2012. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem abszolút gyerekfüggő. Az én 3,5 éves lányom nem tud takarózni, vagyis én úgy gondolom, takaró nélkül jó neki, ezért inkább ráadunk egy hosszú pizsinacit, hosszú ujjú bodyt és zoknit, így nem fázik, mindig meleg a keze-lába. Egyik ismerősöm 7-8 éves kislánya mai napig nem takarózik be, ahányszor az anyja átmegy ránézni, mindig le van róla jőve a takaró. Kolléganőm 10 éves fia ugyanígy. Szóval nagyon gyerekfüggő.
2012. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na azért egy 10 éves gyerek be TUD takarózni, legfeljebb nem AKAR! Persze, attól még ez is ugyanúgy gyerekfüggő, mint bármi más, fejlődést érintő kérdés.

Köszi a válaszokat, ha jönnének még, annak örülnék! :)

2012. jan. 18. 13:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 EVES KISLANY ,utalta eddig a takarot de az elmoban latta a Nudli urat takarozni ,azota takarozik es tud is ugyesen.
2012. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is!

Igazából azért kérdeztem, mert most vettünk a fiamnak egy 92-es vastag hálózsákot, ami kb. pont kicsi lesz már jövő télre, de akkor már közel három éves lesz. Mivel nem nagyon láttam még annál nagyobb, igazán vastag hálózsákot, ezért akkorra már jó lenne, ha be tudna takarózni, ha fázik. De akkor ezek szerint kb. be tud majd...

2012. jan. 18. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3,5 éves, ő nem tud még betakarózni, vagyis szerintem inkább nem akar. Hálózsákban van ilyen nagy méret is, mi a vaterán vettünk neki 98-104-eset, de láttam nagyobbakat is.
2012. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!