Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » XIII. kerületi Aprófalva vagy...

XIII. kerületi Aprófalva vagy Boribon bölcsődébe jár gyermeketek? Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 22:40
 1/7 WÁgnes válasza:

Sziasztok!


Engem is pont ez érdekel, + a Minimanó és a Napraforgó bölcsi is. Megköszönök bármilyen információt, tapasztalatot!

2012. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valószínű nem "népszerűek" ezek a bölcsik?:(
2012. jan. 20. 14:33
 3/7 WÁgnes válasza:
Nem hiszem, az Aprófalváról jókat hallottam régebben, de mivel nem biztos, hogy ide bejutunk, a többi is érdekelne... néztem más fórumokon is, de alig találtam valami friss infót... De úgyis be szeretnék menni körbenézni, majd akkor megkérdezhetjük, amit szeretnénk :-)
2012. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

AZ én gyerekeimet a Szivárvány bölcsibe vették fel, de még a Boribonban gondolkodtunk, mert ez a 2 esik hozzánk közelebb.

A Boribonban most is van pár hely (azaz évközben is tudnak felvenni, nemcsak szeptemberben), az egyik szomszéd lánya most jan-ban kezdett oda járni. 10-en vannak csak a csoportban, de a 2 gondozónőből csak 1 van, (2-nek kéne lenni), mert nincs helyettesítés. A szomszéd kislány szereti, tetszik neki, jól érzi magát, és még beteg sem volt (kb. 1 hónapja jár).

2012. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Boribon bölcsibe nyertünk felvételt.


Remélem,jó helye lesz ott a fiamnak:)

2012. febr. 13. 00:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem, tetszeni fog a kisfiadnak!

Mi márc. 1-én kezdünk a Szivárványban :-)

2012. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mi 27-én kezdjük a beszoktatást.

Nagyon szereti/igényli a gyerektársaságot.

Remélem a többi részével sem lesz gond (evés, alvás)


Sok szerencsét nektek is!:)

2012. febr. 14. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!