Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alacsony immunglobulin IgA...

Alacsony immunglobulin IgA kialakulhat felsőlégúti baktériumfertőzés következtében és a szervezete helyre tudja majd állítani?

Figyelt kérdés
Kap immunerősítőt és vitaminokat, 2.5 éves múlt.

2012. jan. 21. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiamnál is még egész pici korában derült ki,hogy alacsony az IgA szintje.


Állandóan beteg volt,mert az alacsony IgA az immunrendszer védekező képességére van hatással(állandóan lázas volt,köhögött,hasmenéses dolgokat is elkapta,emellett nagyon allergiahajlamos).


Később évek múlva visszaellenőrizve helyreállt az IgA szint.

Viszont sajnos más immunbetegség miatt állandó immunológiai kontroll alatt állunk.

2012. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, mert nálunk is alacsony ez a szint, de nem mondtak rá semmit. Fiam két éves, most vizsgálták allergiára, mert enyhén ekcémás, de amúgy nem túl beteges. Kb két- háromhavonta kell ránéznie a dokinak, de az sem vészes. Szóval nem értem, pedig én nagyon megijedtem, amikor a számokat megláttam.
2012. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: jobbulást nektek!

Második válaszoló: hasonló a helyzetünk, nekünk se aggódott a doki, de nem is mondott sok mindent -ahogy szokták...-, ezért is kérdeztem rá. Hátha valaki tud valamit erről. Valószínű meggyengíti őket a bölcsi is, nem?

2012. jan. 21. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyan ez volt amit az első válaszoló írt. Az immunerősítők semmit nem használtak. Óvodába alig járt, folyamatos felső-légúti betegségei voltak, ill. a hányós-hasmenős vírust kapta el mindig. 2,5 éves korában derült ki.


Évekig kínlódtunk, majd találtunk egy nagyszerű doktornénit, aki természetgyógyász is. Hozzá Mora-terápiára jártunk, tejmentes diétát tartottunk és nem kapott gyógyszereket. 6 hét alatt rendeződött az IgA-ja. 4,5 éves volt akkor már azóta 2 hónap telt el.


Ajánlom még a Protexin-restore-ét, írj privit ha gondolod.

2012. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a lányom csak kétszer 3 napot volt beteg fél év alatt, úgy hogy első éve jár közösségbe, szóval nálunk más a helyzet. Köszi még egyszer.
2012. jan. 25. 20:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!