Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mégcsak 3hete jár oviba,...

Mégcsak 3hete jár oviba, máris "füllentene"? Vagy mi történhetett?

Figyelt kérdés
ma egy kis sérüléssel az állán hoztam haza a fiamat az oviból.az óvonéni mondta egyből mi történ, nem is kérdeztem, sőt észre se vettem.szóval az óvonéni azt mondta hogy a kisfiam az üres hintát löködte és megcsapta a hinta.ez elég hihető is.de a kicsim itthon azt mondta,hogy a gyerekek.amúgy még nem nagyon beszél, többet nemtudtam kihúzni belőle, minthogy a gyerekek.az se tragédia ha valaki meglökte,gondolom előfog még fordúlni, csak érdekelne.
2012. jan. 26. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Régebben mikor a nővérem fia óvodába járt eltört a keze. Az óvónő azt mondta elesett, közben meg a fia azt mondta leesett a mászókáról. A Nővérem a fiának hitt, mondta az óvónőnek, hogy már pedig az ő fia nem szokott hazudni és végül tényleg az derült ki, hogy a mászókáról esett le. Nyílván azért tagadták le, mert lehet nem figyeltek eléggé, de én tuti a gyerekemnek hinnék, ilyenkor még nem füllentenek.
2012. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ilyen pici dologban hazudnának az óvonénik?csak egy horzsolás.
2012. jan. 26. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert nem szóltak a gyerekekre vagy valami.
2012. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 éves gyerek már nagyon is tud és szokott is füllenteni. Főleg,ha azt hiszi,hogy kikap otthon. Még akkor is,aha nem szokott ilyenekért kikapni.
2012. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

S ha nem direkt hazudik az óvónő, csak nem látta pontosan, hogy mi történt, és ezért "csak úgy" mondott valamit?

DE amúgy bármi történhetett, nem? Kisfiad lökdöste a hintát, mire arra járt egy gyerek, aki elvonta a gyerkőcöd figyelmét és paff. Az óvónő annyit látott, hogy a hinta megsértette, a gyerkőcöd meg azt hiszi ez azért volt, mert a másik gyerek épp arra járt.

De ha csak egy horzsolás, akkor mindegy is. Szerencse, hogy nincs komolyabb baja.

2012. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20:44esnek!tetszik a gondolatmeneted.én se szeretném azt hinni, hogy az óvonéni nem mond igazat, se hogy a fiam füllent.persze,mindegy is ,csak egy horzsolás.csak gondolkodtam.
2012. jan. 26. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ebben füllentett a fiad, viszont az tény, hogy nagyon-nagyon hamar elkezdenek füllenteni. Nagyon sok jót tanulnak hihetetlen rövid idő alatt, de ez mellett ugyanannyi rosszat is (csúnya beszéd, füllentés...).
2012. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez miért füllentés? Mi ebben az ellentmondás? Lehet, azt akarta mondani, a gyerekek hintáztak őt meg megütötte az üres hinta. Amúgy se tudj még egyértelműen elhatárolni a képzeletét, álmiat, vagy amit már többször hallott, a valóságtól.
2012. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!