Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » McDonald'sban tartott szülinap...

McDonald'sban tartott szülinap mennyibe kerülhet (2 óra időtartammal),8-10 fő részére?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat+
2012. jan. 31. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bérleti díj nincs, csak a fogyasztást kell megfizetni és a tortát (ami 2200 forint ha jól emlékszem). A tortát persze nem muszáj, de sajátot nem vihetsz be.
2012. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Most komolyan. Ezt a McDonald's-ban nem tudják megmondani, vagy ott ciki megkérdezni?
2012. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:)

nem ciki


Be kell valljam, nem vagyunk nagy mekibe járók (a gyermekeim még csak egyszer voltak... egy szülinapon),

ezért gondoltam itt kérdezem meg.

2012. jan. 31. 14:35
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

" A kérdező kommentje:


:)

nem ciki


Be kell valljam, nem vagyunk nagy mekibe járók (a gyermekeim még csak egyszer voltak... egy szülinapon),

ezért gondoltam itt kérdezem meg."


Helyes! Ne is menjetek sokat! Egy-egy szülinap ok, de ne legyen rendszer! Inkább egy jó zsíros deszka lila hagymával, pirospaprikával. :)

2012. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

inkább!

az itthoni hamburgerről nem is beszélve ;)

2012. febr. 1. 15:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor most miért? Mikor lesz a szülinap? Ha már egy kicsit jobb idő van akár még egy bogrács partit is rendezhettek, ha meg lakásban laktok, akkor meg egy közeli parkban egy pikniket. Friss levegőn, jót játszanak a gyerekek.
2012. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig totál a te dolgod, hogy hol tartjátok a szülinapot! Szerintem semmi különösebb baj nincs a mekivel. És sokkal jobb, ha ott hancúroznak, minthogy szétszedjék a lakást. Persze vannak játszóházak is, ahol fogadnak szülinaposokat, de elég nagy költsége van egy ilyen bulinak. Sajnos pontos adatokat én is tudok mondani. Fel kell őket hívni telefonon és megkérdezni!
2012. febr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na az eddigi válaszokkal nem lettél okosabb..2010-ben volt nekünk mekis szülinap,szerintem tök jó élmény a gyerekeknek...nálunk is 8 gyerek volt,asszem ..mindenki kér egy happy meal menüt..plussz a torta 10000-et fizettünk..1 hónappal előtte kell lefoglalni,nálunk ananásztorta v. feketeerdő volt a választék,meg kell mondani kb. hányan lesztek,játék van a gyerekeknek,beviszik a gyerekeket a konyhára...szerintem tök jó volt..
2012. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én sem vagyok ennek a Mekinek a híve, inkább itthon csinálunk szülinapot, ide hívjuk a gyerkőcöket "bulizni". Egy: drága hely, 2: egyáltalán nem egészségesek ott a kaják. Saját készítésű nagyon finom tortát tudok csinálni,amit imádnak a gyerekek! Én biztosan nem rendeznék ott a Gyerekemnek szülinapot! Ha pénzem is lenne rá, sem!

És most lehet lepontozni ezért...

2012. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!