Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokszor van hörghurutja mit...

Sokszor van hörghurutja mit tegyek?

Figyelt kérdés

LÁnyom 2 éves lesz, sokszor köhög, náthás, de láztalanul.

Általában a köptető, a stodal, hörgőtágító segít, de már nagyon unom.

2 hete kezeltük megint, most megint köhécsel, de csak éjjel.

Voltam vele fül-orr-gégén ott úgy néztek rám, hogy minek is hoztam, mert kutya baja.

Én sem akarom kivetetni a manduláját, csak adjatok tanácsot mivel lehetne megelőzni.

Ja, vettünk sólámpát is, nappal van bekapcsolva, mert éjjel nem bírjuk a fényét.


2009. máj. 30. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáljátok ki az AREC sóterápiát,van a Sportkórházban is,de itt drágább meg a 3.kerben Aquincumnál,ha vidékiek vagytok akkor az arec.hu-n megtudod nézni hol vannak helyek.

10 vagy 20 kúra alatt kitisztít és most vidd.Nekem is sokszor volt,de én asztmás voltam mellé,nemtudom ebből jött e de jobb megúszni egy későbbi asztmát,vagy szteroidokat most.Krupposokat is úgy rendbe tesz,hogy csak néztem amikor énjártam.merthogy jártam 20x és rendesen kapok azóta levegőt:)

2009. máj. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ilyen só lámpát is. Nekem csak nagyon tetszik de állitólag jó is és jól is néz ki. jah és nem drága, persze mihez képest. Olyan 2000 körül van. Ártani nem árt az tuti.
2009. máj. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs ezer. Nem olvastam végig amit irtál.... :( ilyenetek van. Bocs mégegyszer
2009. máj. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!