Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi legyen a megoldás?

Mi legyen a megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy okos édes 3,5 éves kisfiam, a problémám az alvás és az alváshelye!

Mamánál még kiságy van amiben nála gyönyörüen elalszik délután is!!

Viszont otthon nálunk meg a kiságya át lett alakítva heverővé!

És nem hajlandó aludni rajta ,és délután sem alszik !!!

Már teljesen kivagyok,velem alszik ,apukája meg a földre kényszerült!

De ez nem mehet a végtelenségig!!

Viszont Juliusban érkezik a kistesó, és akkor végleg velün fog aludni mert a kistesó megy az ő helyére mivel az a kisszoba ,a heverős ágy ujra vissza lesz rakva kiságynak!!

De annyira kicsi a lakás hogy nem tudom hogy fogom megoldani!!

Me ga nagyszobában van egy hatalmas bőrgarnitura ágygarnitúra ami hatalmas helyet foglal el ,és apa nem enged ezen változtatni hogy cseréljük kissebbre!!

Mit tegyek!!

Már megőrülök annyit agyalok a dolgon!!

ötlet??


2012. febr. 13. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

És ti most hol alszotok a férjeddel? A nappaliban/nagyszobában? Kell egy heverős ágy a kisfiadnak, bárhol a lakásban... De mindenkép egy saját hely. Valamint kérd meg a nagyit, hogy szerelje le ő is a rácsot. Ha nem lehet, akkor inkább szivacson /vagy ágyon aludjon ott is.


Addig muszáj leszel őt átszoktatni egy ágyba otthon amíg megérkezik a tesó!! Nálunk az vált be, hogy melléfeküdtem amíg elaludt. Olvastam mesét, énekeltem neki és így megszokta.. Most 2,5 éves és pár hete megint mellé kell feküdni, mert csak úgy alszik el.

2012. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én a gyerekkel alszom ,az ágyon apa meg szivacson a földön!!

A kisszobában nem hajlandó egyedül aludni!!

Ami az érdekes hogy 2 éves koráig simán aludt a kisszobában a kiságyában!!

Nem tudom mi történt vele 2 éves kora után!!

2012. febr. 13. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!