Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen supinált cipőt vennétek...

Milyen supinált cipőt vennétek ha ezt ajánlja az orvos?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekünk Dr.Leo volt, és Szupy, meg Salus.

Mindegyik jó, és sajnos hamar lekopnak. Én még olyannal nem találkoztam, ami sokáig tartott volna.

2012. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy lekopnak?

Én egy ilyen szandit vettem hirtelen a bölcsibe, de majd kéne tavaszra is v.milyen cipellő.

[link]

2012. febr. 17. 14:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekünk Salus és Szamos volt. A Saluson szerintem nagyobb az ék, a Szamos csinosabb.

Nem tudom, bp-i vagy-e, de ha igen, akkor érdemes felkeresni a Nagy Lajos király út 168.-ban lévő gyerekcipőboltot. Pici kis bolt, de nagyon sokféle szupinált cipőjük is van. [link]

Vagy ha közelebb van, a Fehérvári útit [link]

2012. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi is sokat próbáltunk már, Szamos, leo is bevált, nekünk egy se kopott el, igaz 1 éves kortól ezeket hordjuk, most 4 éves és neki még mindig viszonylag gyorsan nő a lába, tehát 5-6 hónapig hord egyet, aztán ennyi, kinövi, de el nem kopik. Egyébként mi félévente íratunk a lábára cipőt a dokival, és ez a legjobb minőség, egyedileg a lábára gyártják, de csak egyet lehet egy félévbe, sajnos, pedig ezek magasan verik bármelyik márkát. Nekünk már ezek az utolsó supináltak, szépen helyre jött a lába, mindenképp írassatok fel receptre!
2012. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, kicsit off, de megkérdezhetem, hogy mennyiért vettétek ezeket?

És kérdező, Te a bölcsiben?

Mert nálunk az oviba egy cég 3000 ft-ért a gyerek lábára szabta a szandit ortopédiai vizsgálat után és még kontrollra is jönnek tavasszal és ha kinőtte újat csinálnak.

2012. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1 vagyok.


Hát hogy elkopik a talpa, ezt nem tudom máshogy írni. :o)


Viszont mi nem 5-6 hónapig hordjuk, van, hogy másfél évig is.


Ilyen Glóriát még nem láttam. Különlegessége, hogy a szupinált részt belülre teszik, és így kívülről nem látszik rajta a "gyógycipősége". Szép! Biztos az ára is megvan...

2012. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Salus, Szamos.


Nekünk sokáig jó volt a salus, árban 8-10 ezer között van. De sajna a nagyobb méret már túl bő. A kislányom bokája elég keskeny, tehát nem tartja ahogy kellene, ha kisebb méretet veszek akkor ugyebár lelóg a lábujja, ha a saját méretét akkor viszont lötyög. Tehát duci lábú babákra-gyerekekre jó.


Így kénytelenek voltunk áttérni a szamosra. Ezen kívülről nem látszik, hogy supinált, nagyon csinos. Ára 10-15 ezer között van. Ami felettébb húzós ahhoz viszonyítva, hogy 3-4-5 hónap alatt kinövi. :(


Nekünk problémánk annyi volt, hogy a cipők orra villámgyorsan elveszíti a legfelső színezett részt, tehát kopottnak tűnik. A bőr viszont hibátlan. Salus esetén a fém részeket is festik, ami nagyon gyorsan lepattogzik. Hát röviden ennyi.

2012. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Supyt és Salust próbáltuk, a Salus nagyságrendekkel jobb (a Supy viszont magyar...)
2012. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Maus szandikból is van supinált.Olcsobb mint a többi és magyar.
2012. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hol lehet maus cipőt kapni Bp-en?
2012. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!