Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez normális egy kétévesnél,...

Ez normális egy kétévesnél, hagyjam rá?

Figyelt kérdés

A lányomnak van egy babája.Mivel mostanában sokat beszélgetünk a családról,kinek ki a kicsodája elkezdte mondani hogy a baba a tesója.Ha a lányom az ölembe ül akkor a baba is,akármit csinálunk a baba ott van.Beszél hozzá,mesél neki és énekel,megszeretgeti.

Próbáltam rávezetni hogy ő nem a tesója hanem a barátja egy darabig müködik és utánna megint jön ez a tesó dolog.

Nem lesz neki igazi tesója,és kicsit fájó ezt igy látni.

Ha másnál is volt ilyen ez el fog múlni?Hagyjam rá vagy inkább erősitsem azt hogy a baba a barátja nem a tesója?


2012. márc. 7. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod, elfog múlni. Ez csak egy kis szerepjáték a részéről, gyakorolja az anyai ösztönöket, próbálja anyát utánozni a gondoskodásban. Ne vedd a szívedre, majd ha be kerül az óviba vagy a játszótéren játszik a többi gyermekkel szép lassan, vagy egyik napról a másikra elmúlik.
2012. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi gond ezzel.

Sőt, ha belegondolsz, kb. annyira barátja a baba, mint tesója... :-)

2012. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ezt csinálja, már fél éve, másfél éves kora óta. Puszilgatja, eteti, együtt hintáznak, hozza nekem mintha az én gyerekem lenne. Nekem is meg kell simogatni... Engem nem zavar, sokszor inkább vicces, ő kicsit többet megenged a babának mint én neki. Pl múlkor dobálta, hogy el tudja érni a csillárt (mert ő is úgy megfogná):))

Még nem beszél, így nem tudom mit gondol a kapcsolatukról:)

2012. márc. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!