Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon rossz az unoka öcsém...

Nagyon rossz az unoka öcsém mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon rossz mindent le dob asztalra fel mászik és verekszik szép szó nem hat verni meg nem akarjuk hogy nehogy kihasson nagyobb,felnőtt korára az agreszivitás hajthatatlan mindent meg tesz egyébként értelmes okos kisfiú és nagyon szereti a zenét
2009. jún. 9. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2009. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
13hónapos bocs de nem tudom hogy lehet máshogy válaszolni!?
2009. jún. 9. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért,mert ilyeneket csinál még nem nagyon "rossz" a kis srác.Ez teljesen normális életkori sajátosság.Az én kisebbik fiam is 13 hós,és pont ezeket a dolgokat csinálja.Igaz,ő nem verekszik.Az én fiam a lépcsőre is mászik(emeletes a ház).És hidd el,előbb utóbb hatni fog a szép szó.Nálunk a szobanövények leveleit és az újságokat tépkedte.Volt olyan nap,h 1 órán keresztül folyamatosan meg kellett fognom a kezét,kivenni az újságot és azt mondani(határozottan a szemébe nézve):EZT NEM SZABAD.Most már ott tartunk(pár hét tanítás után)h a növényekhez,és (többé-kevésbé)az újságokhoz se nyúl.Ez türelem játék.A lényeg,h következetesen és HATÁROZOTTAN mondjátok neki.Előbb utóbb nem fog próbálkozni.És itt leginkább a verekedésről van szó,a többi előbb utóbb nem lesz érdekes a számára.Szval KITARTÁS!
2009. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
SEGÍTSÉG EZ NEM JÖN BE ÉS EGYRE EGYER ROSZABB(de tényleg valamennyire jó a módszer mert ha mondom hogy nem szabad elszégyeli magyát és lehajtja a fejét úgy hogy köszönöm a kommentet)
2009. júl. 25. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!