Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiammal járok játszoházba....

Kisfiammal járok játszoházba. Ma a játszoba, volt valami szülinapi ünnepség, amikor mentünk játszani, volt arcfestés meg ilyenek.2 éves kisfiam nagyon megilyedt a befestett arcu gyerekektöl. Normális ez?

Figyelt kérdés
még ennyire semmitöl sem félt,mint tölük,remegett és orditott,és mondta menjük haza.hát 10 perc után eljöttünk.remélem ez nem befolyásolja,h menjünk többet oda.mert szeretünk oda járni.ezekután is fog akarni menni?mert amugy nagyon szeret ott lenni,és jokat szokott játszani.nem fog félni?bár legközelebb már nem lesznek kifestve,csak most buli volt

2012. márc. 12. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

teljesen normális, hogy megijedt. észrevette, hogy valami nem kóser a gyerekek arcával és nem érti, hogy mi. Ez olyasmi, mint amikor a gyerekek félnek a mikulástól, a beöltözött emberektől stb.

Lehet első alkalommal kicsit félve fog menni, de ha látja, hogy nincs rendszeresen arcfestés akkor elfelejti, aztán meg ki tudja lehet 2 év múlva ő is arcfestetten rohangál (nem biztos, mert van olyan gyerek aki utálja)


(az én lányom most 1.5 éves, szilveszterkor sírógörcsöt kapott az anyósnyelv hangjától, most meg már nem fél tőle)

2012. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy ha legközelebb mentek nem lesznek kifestve de az azután alkalommal lehet hogy igen. szerintem normális, az én fiam a nagyon erős arcszőrzettel rendelkező férfiaktól tart! otthon próbáld megmutatni neki hogy ez igazából egy jó móka. fesd ki te is magad meg őt is. szoktasd hozzá és magyarázd el neki hogy ez játék, le lehet mosni stb....
2012. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
mikor arcmaszkkal az arcomon jöttem ki egyszer a fürdőszobából, a fiam annyira üvöltött, hogy le kellett mosnom :)) úgyhogy szerintem normális, nem érti mi a franc történt és megijedt
2012. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de probáltam neki ott megyerázni,de nem figyelt,nem érdekelte,csak sirz,és remegett,remélem még akar menni,legközelebb.amugy nem lesz már arcfestés,most is csak azért volt mert szülinapi buli volt.
2012. márc. 12. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán ismekedjen meg az arcfestésel, eléülsz és hagyod magad nagy kacagások közepette hogy összepingáljon.

Legközelebb azért fog sirni mert épp nincs arcfestés.

2012. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!