Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos gyereknek kell még...

20 hónapos gyereknek kell még lábzsákos babakocsi télre?

Figyelt kérdés
vagy elég az overál + pléd?

2012. márc. 22. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

dehogy kell, az enyém örültem hogy ha a babakocsiban megmaradt ennyi idősen

egy közel 2 éves gyerek már futkos a hóban, nem lábzsákban üldögél :)

2012. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

csak mert van egy bergon babakocsink ami lábzsákos. de már most végig érta a lábát szinte. és vettünk egy lapra csukható de könnyebb babakosit aminek nincs lábzsákja. és néztem hogy ha a bergon sportra van állítva akkor sehogy nem jó a lábzsákja. így eladnám akkor a Bergon babakocsit és használnánk télen a könnyebbet!

így dilemmába vagyok hogy eladjam vagy tartogassam télre! csak kevés helyünk van!

Köszi a választ!

2012. márc. 22. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

szívesen! :)

hát szerintem csak a lábzsák miatt ne tartogasd, ha egyébként a másik kocsi is teljesen jó

mondjuk az én kisfiam elég izgága, lehet van olyan kisgyerek aki megmaradna még benne, majd lehet írnak még mások is véleményt

de szerintem a ruházatot illetően is bőven elég egy pléd ha ül a kocsiban télen (persze alatta overál)

2012. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

dehogy kell lábzsák, jó esetben a babakocsi se kell már ;)

20 hónapos már megy melletted, max akkor ül be a kocsiba ha elfárad, de akkor is mozog, tehát nem kell úgy öltöztetni mint egy csecsemőt :)

2012. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elég a pléd. De elég nagy pléd legyen.

A fiam 22 hós és még alszik szinte minden nap a babakocsiban. A lábzsák arra meg úgyse lenne jó, mivel rövid.

2012. márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!