Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet hogy béna kérdés, de...

Lehet hogy béna kérdés, de babám 2 hónapos, és azon filózok hogy mikortól adjak rá rendes ruhácsát? Eddig mindig rugdalózóban volt, meleg időben pedig egy kis body zoknival. Ezek kényelmesek, meg könnyű pelenkázni. Vélemény?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen jó ilyenkor,a body ilyen melegben a legkényelmesebb nekik.Nem tudom,mit értesz rendes ruhán,de nacit meg pólót az még nekik nem praktikus.
2009. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A rendes ruhácskán pólót, nadrágot értek. Mikortól adhatok rá ilyeneket?
2009. jún. 14. 15:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikortól te neked jól esik,hisz már 56-62 esben is lehet kapni rendes nagyfiús nagylányos divatos rucikat.Az megint más kérdés, hogy ha utcára mentek, vagy valahová, akkor adsz rá ilyen ruhákat, de én itthon nem aadnék rá kényelmetlen elmenős ruhákat, én lányom 15 hónapos, de itthon kényelmes kis bodykat, napozókat, meg pamut jó rugalmas cuccokat adok rá, hogy kényelmesen érezze magát benne.De mért is nem adhatnál te a gyermekedre rendes rucit?Nehogymár mindig csak rugiban menjetek valahova...Szóval nyugodtan adj rá bármit, csak ne legyen túl szoros, és kényelmetlen.Lehet kapni jó minőségű tiszta pamut gyönyörű kisruhákat.:)))
2009. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
2-3 hónaposan én már farmerban, ingben, mellényben baseball sapiban vittem a dokihoz. Annyi pozitív visszajelzést kaptam, mint még soha, mindenki az én babámat csodálta. Itthon persze rugdalózó, body....
2009. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok.Az a fontos hogy NEKI kényelmes legyen.Bocsánat senkit se szeretnék megbántani,de vajon mennyire kényelmes egy kéthós gyereknek a farmer?

Nyilván egy pmut póló rövidnaci más bár én bodyt adnék alá,mert az első felemelésnél a nyakában lesz a póló.

Egyébként ha rám hallgatsz,azt csinálsz,amit akarsz :)

2009. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lehurrogtok, de kislányom 16 hónapos és még mindig bodyt adok rá, mert nem szeretem, ha kilóg a dereka. Body meg póló az sok, úgyhogy marad ez. Pólót csak tényleg nagyon nagy melegben adok rá. Persze rendes gatyával:)
2009. jún. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
É adok rá, max. a pulóver alá kap egy ujjatlan bodyt.
2009. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát én pont ezen gondolkoztam h ha a világban nem számítana h ki miben van , én is bodyban lennék meg kezeslábasban. szerintem egy picinek abszolút nem kényelmesek, Ezek az amúgy cuki rucik. A fiam 3 éves de szívesen adok rá bodyt hay hideg van és a lányomnál aki fél éves a hagyományos kényelmes cuccokat favorizálom. 2 hónaposra biztos nem adnék "rendes" ruhát.
2009. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Azért, hogy valaki rendes ruhát ad a babájára, az nem zárja ki azt, hogy kényelmes legyen!Bocsika!
2009. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

09:16-os vagyok

Az összes ruhát kaptam (Olaszországból), aminek nagyon örültem, mert nem kellet venni semmit és ezek között nem csak rugdalódzók és bodyk vannak, hanem aranyos nadrágok, pulóverek, ruhák, sőt 60, 62-as kapucnis szabadidőruhák is.

Itthon rugiban, vagy bodyban van, de ha elmegyünk vhova feladok rá mást is.

2009. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!