Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az ovitól lehet? A kis kereszt...

Az ovitól lehet? A kis keresztfiam 3 éves két hónapos. Egy hónapja jár oviba, adaptációs délelőttök majd rendes oviba járás után pár nap reggeli sírás után úgy tűnik, egész megszokta az ovit és tetszik is neki, szóval büszke ovis fiú lett.

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja viszont, lényegében amióta az oviba jár, szinte állandóan folyik az orra, attó, hogy tele van az orrocskája, köhécsel is, most pl. be is lázasodott. Tudok róla, hogy a friss óvodások az első hónapokban produkálnak hasonló pszichoszomatikus tüneteket. Leírnátok, hogy Nektek van-e ilyen vagy hasonló tapasztalatotok? Köszönöm.
2009. jún. 15. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichoszomatikus? Nem csak egy kis nátha? Én annak mondanám igy elsőre :-D Elkapják a közösségben egymástól, meg amúgyis fura időjárás-változások vannak mostanában...
2009. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy hónapja lenne náthás?
2009. jún. 15. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeritnem se pszichoszomatikus, hanem valódi nátha. Folyamatosan oda-vissza fertőzik egymást, úgyhogy igen, lehet, hogy egy hónapja folamatosan náthás szegény. Pláne, ha előtte nem járt közösségbe (pl. bölcsi) és most találkozik először a bacikkal.
2009. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, lehet egy hónapja náthás szegényke, amikor én ovis voltam annak idején, szinte mindig náthás voltam...
2009. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!