Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon megviselné a kislányoma...

Nagyon megviselné a kislányomat hogy nem fogja látni az apját? Nagyon apás! Hasonló helyzetben, tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés

Adott a lehetőség hogy a férjem Németországban dolgozzon,2havonta tudna hazajárni. Muszáj mennie,nagyon kell a pénz! A lányunk nagyon apás,és mivel a párom most 12órázik este már az ajtóban áll úgy várja. Ha itthon van apa az "isten",mindent csak vele csinál,nekem még azt sem hagyja hogy felöltöztessem.

Félek nagyon megviselné!!!



2012. ápr. 3. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, én a saját tapasztalatomat tudom neked leírni. Apum anno egy időben a munkája miatt gyakran 2-3 hetet töltött külföldön havonta, mikor picik voltunk. Rettentően megviselt, sokat sírtam miatta eleinte, én is nagyon apás voltam - de valahogyan később helyretettem a dolgokat, talán azt mondhatnám, hogy megszoktam. A kapcsolatunk azóta is szuper, őt is, anyumat is nagyon-nagyon szeretem, sokat vagyunk együtt, alig várják a kis unokájukat.Tehát tartós hatása nálunk nem igazán lett. Most pszichológusként sok ilyennel találkozom, de azt hiszem, gyermeke válogatja, hogy hogyan dolgozzák ezt fel a picik. És sok dolog függ a korától is, hogy mennyire magyarázhatóak neki a körülmények.
2012. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez van. Lehet megviseli, de téged jobban meg fog.


Mit fog dolgozni? ti nem tudnátok menni?

2012. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

webkamera

internet

naponta beszélgetés, integetés, puszi küldés stb.


sajnos magyaro. olyan rossz helyzetben van,

és így is marad még kb. 100 évig,

hogy családok és gyermeklelkek szenvednek miatta...


ha csak azért megy ki, hogy legyen pl. autó, vagy nyaralás, akkor ne menjen ki


vagy menjen mindenki (gondolom ez nem fog menni)

2012. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a pici?

Én barátnőm tapasztalatát tudom leírni. Fiú, 3 éves, sajnos elkezdett dadogni, az állandó bizonytalanságtól, jövés menéstől, hol Magyarországon voltak, hol külföldön, hol apával, hol apa nélkül.

2012. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2éves. 2havonta 1X 1hétre tudna hazajönni. Amit írtál attól nagyon megijedtem,nem szeretném ha a legkisebb lelki sérülést is elszenvedné a kis tündérem!


De 1-2évre nagyon jó lenne ez a munka. Euró hitelünk van,a párom 12órában 150.000körül kap. Nagyon visszavették a fizetését,nem ennyit keresett. Nemrég járt le a Gyedem most Gyesen vagyok,és a munkahelyemen "nem szívesen látnak"! Napról napra élünk,mindig az van hogy fizetés előleget kell kérjen,mert hó végére kajára nem marad!

2012. ápr. 3. 23:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 3 éves volt, amikor ez a dilemma ért el minket is.... Féltünk, hogy hogyan miképp fogja elfogadni, de képzeld, minden rendben ment! :) Jó, persze neki már el lehetett mondani, hogy apa messze megy dolgozni, mikor melyik országban jár (kamionsofőr), megnéztük a földgömbön is. Hiányolja az apját ez a természetes, ha apa itthon van én máris le vagyok tojva :D és apával ide megy, oda megy, anya ne jöjjön.....

Sajnos egyre több család kényszerül erre a lépésre.

Kitartást nektek és sok sikert az élethez!

2012. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!