Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S.! Zsírkrétával készült...

S. O. S.! Zsírkrétával készült "mesterművet" mivel tudom leszedni festett falról?

Figyelt kérdés
3 éves kislányom alkotott reggel egy kb. 1x2méteres területre sötétkék és fekete zsírkrétával készült rajzot. Fehér színű, festett falra készült a mű, és mivel albérlet, le kéne szedni nyomtalanul, lehetőleg újrafestés nélkül. Valakinek bevált praktikája van-e? :)
2012. ápr. 6. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szivacs súroló felére mosogatószer, azzal szoktam ledörzsölni, majd nedves ronggyal lemosni. fehér festék a legolcsóbb, akár kérhet sz is valakitől 1 dl-t, és ha nem jön le teljesen, átfested.
2012. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
volt mikor én kiskéssel kapartam le, de óvatosan kell csinálni, hogy a festék ne pattogjon le
2012. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sima meszelt fal, vagy diszperzites?

A szivacsos verziót próbáltam, és foltos lett. Igaz nem nálunk, hanem a mama fehér falát kente össze, akkor radírral sikerült. Vagy próbálj meg smirdlipapírt (sztem háztartási boltban lehet kapni, a legfinomabb szemcséset, azzal is lejönnek a falról a kisebb művek!)

2012. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült eltüntetni száraz mosogatószivacs dörzsis felével (nedvessel nem mertem). :)
2012. ápr. 6. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!