Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi van ha 2.5 éves gyerek...

Mi van ha 2.5 éves gyerek ujszülöttnek való cumival cumizik?

Figyelt kérdés
Szétrágta a cumijait és csak azt találtam
2012. ápr. 8. 20:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mi lenne? :)
2012. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha elfogadja, akkor semmi nincs.

A 4 évesem a 6 hónaposaknak valót használja mindig. (Alváshoz kell még neki)

2012. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha Te kiskanállal ennéd a levest.

Fordítva nem lenne jó, újszülöttnek a 3-as méret... :o)

2012. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
4évesen cumi? :O
2012. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen. Alváshoz van neki. Én nem akartam drasztikusan elvenni, és így "megmaradt". Majd leteszi, ha eljött az ideje. A fogai most is rendben, de a fogváltásig nem teszi le magától, közbe lépek. De erre még minimum két éve van, szerintem addig elhagyja magától is.
2012. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

öööö,hát nem tudom,mennyire normális dolog ez utolsó válaszoló.

és még cumisüvegből is iszik?

Miért nem váltod fel valami plüss állattal,rongyival a cumit,vagy valami??

gondolom akkor a beszédfejlődésben is le van maradva.

2012. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%

Én meg azt nem értem, hogy miért kell egyből ilyen hülye következtetéseket levonnod.

Bár ez már teljesen off, leírnám, hogy cumisüveget életében nem látott, 8 hónapos korától pohárból iszik, a beszéd és értelmi fejlődése a korának megfelelő.

És hogy miért nem cserélem le? Mert a gyerek nem "hülye". Próbáld egy alkoholista piáját tejre cserélni.

Na lehet hogy nem a legjobb hasonlat.

Sőt, nevezheted akár "nem normálisnak" is, én nem tartom tragikusnak. Bőven látok amúgy korabeli gyereket, aki MINDENHOVÁ a szájában cumival megy. Na ezt én is problémásnak nevezném, de hogy ki hogyan tud elaludni, az egyéni.

(Arról nem is beszélve, hogy fogalmad nincs arról, hogy miért alakult ki ez így, a lányomnak kórházban kellett töltenie egy időt, és nagyon fontossá vált számára, nem akartuk elvenni, mert azzal nyugodott meg, aztán született a kis tesó, ekkor sem láttuk jó időpontnak, most meg már olyan nagy, hogy majd leteszi magától.)

2012. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ja,magától...majd írd meg ez mikor történik meg.
2012. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
és elég szomorú hogy nem vagytok egyedi esetek...
2012. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Tényleg vicces egy 4+ gyerek cumival. Fiam és lányom szerencsére sosem használtak ilyen játszó cumit. Múltkor a fiam megkérdezte, hogy "az a nagyfiú miért cumizik? Miért van a szájában? Anya, nem kisbaba már"


Ezzel az a gáz, hogy a 3 évesem mondta ezt. Még a gyerekeknek is feltűnik, hogy ez már nem az oké kategória.

2012. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!