Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet leszoktatni...

Hogyan lehet leszoktatni kislányomat a haja tekeréséről?

Figyelt kérdés
Ha ideges vagy fáradt, tekerni kezd egy tincset, amit aztán összegubancol. Ha csomó kerül rá, ki is tépi. Már le kellett vágatni a haját, mert az egyik oldalon rövidebb lett. Az ovikezdéskor kezdte, nehéz időszak volt, de most már rendben van, alig várja, hogy menjen.
2012. ápr. 9. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. A húgom is csinálta, de csak akkor ha fáradt volt, és ilyenkor nem nagyon tud magára figyelni. Hiába szóltak rá, hogy ne csináld, neki már egy folton ki is hullott a haja tőle. Akkor azért megijedt egy kicsit, és igyekezett leszokni róla, de ha fáradt volt, akkor megint elfelejtkezett magáról. Nálunk az volt, hogy jó rövidre le kellett vágni a haját, olyan volt, mint egy kisfiú, akkor kevésbé tudta tépni. Anyunak nagy szívfájdalom volt ez, mert mindig hosszú hajú copfos kislányt szeretett volna.
2012. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, én a mai napig tekergetem a hajam időnként. Emlékszem, gyerekkoromban nagyon gyakran tettem, nyilván megnyugtató, olyasmi ez, mint az ujjszopás. Szép sűrű a hajam, semmi gondom nincs belőle. :)
2012. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csináltam vmi hasonlót de már nem szoktam :)
2012. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rövidre vágnám, lehet drasztikus, de a húgom 32 évesen is állandóan a haját macerálja. Talán ha most tart egy szünetet, nem szokik rá annyira.
2012. ápr. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem gubancoltam össze, csak tekergettem, de nem tudtak leszoktatni, a mai napig csinálom...:-/

Sztem max át tudod szoktatni vmi másra, amivel feszültséget old, de nem tudom mi legyen az...

2012. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!