Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magánbölcsibe járó gyerekek...

Magánbölcsibe járó gyerekek szülei: ti kaptok számlát a havidíjról?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Az életben bármilyen szolgáltatást veszel igénybe, arról kapnod kell számlát!A magánbölcsi is egy szolgáltatás, így kapni kellene...
2012. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi kapunk.
2012. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is kapunk.
2012. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi állami bölcsibe járunk, de számla itt is jár :-D
2012. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor mi vagyunk az ellenpélda. Másfél év alatt egyszer sem kaptunk számlát, sem az étkezésről, sem az alapítványi hozzájárulásról. Egy fénymásolt oldal egy részét kaptuk meg, sem pecsét, sem aláírás nem volt soha.

Mivel a gyereknek jó volt ott, szemet hunytunk efelett, de ma már nagyon bánom. Minden hónapban küzdöttem a lelkiismeretemmel, ráadásul igazolni sem tudtam volna mással, hogy egyáltalán megtörtént a befizetés.

2012. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jól sejtettem, nálunk nem stimmel valami.
2012. ápr. 11. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!