Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mágneses rajztábla? Mi a...

Mágneses rajztábla? Mi a vélemény róla? Szereti a gyereketek? Mennyi idősen használja?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
pici volt nagyon szerette, 10 hónapos korában kapta az elsőt, olyan 1,5 éves korában unt rá, már 1 éve elő se veszi.
2012. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerette végig ovis korában és még 1-2 osztály sulisan is használta.
2012. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szereti nagyon, már 2 és fél éves és még most is, és nem vette el a kedvét a rajzolástól sem, papír ceruzával többet rajzol. nekünk olyan van, amiben "nyomda" is van, nem csak ceruza, megéri olyat választani, azt imádja!
2012. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én ma vettem egyet az ikreimnek, 17 hónaposak. Ceruza és két alakzat (csillag, szív) is van hozzá.

De összevesztek rajta annyira, hogy az egyik nekiment dühösen a másiknak a ceruzáért. Így el kellett mennem, venni még egyet. Azóta is rajzolnak és rajzolnak (firkálnak)...

Azért írtam ki a kérdést, mert meglepődtem, mivel szinte minden játékból csak egy-egy van nekik, és semmin nem vesztek még össze!

2012. ápr. 11. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan van amit írtál, nagyon szerette a lányom, de 2 éves kora után már jobban érdekelte a ceruza, aztán meg a festék.

A kommentedre reagálva, ezek után felkészülhetsz, hogy minden játékból kettőt vehetsz, mert megtanulják hogy van sajátjuk, amit nehezen adnak kölcsön.

2012. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!